Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #34365952

    törölt tag

    válasz Mikiller #50 üzenetére

    A gombokkal teljesen meg vagyok elégedve, annyi, hogy a Start és a Select elég kattogós. A Vissza icipicikét kattog, Home és Menu gombok azok nagyon kattogósak. Mikrokapcsolók lehetnek. A játékgombok nagyon jók, nem puhák, nem kemények, érzem, hogy mikor van az, hogy megnyomom, de nem kell erőből nyomni és magától sem nyomódik be. A D-pad és a joystick ugyanazon bemenetként van kezelve (a rendszer nem analóg bemenetként, hanem 4 irányú padként kezeli a sticket is), szóval nem lehet olyat, hogy a dpad-ot dpad-ra állítod, a stick-et meg analóg karra pl psx játékoknál, hanem mindkét irányító ugyan azt csinálja. Azért van 2, hogy ki melyiket szereti jobban illetve melyik játékhoz melyik illik. Csúszó joystick (elvileg a psp is ilyen), nem billenős mint egy gamepadon, nem tűnik gyengének, de a dpad mindenképp sokkal stabilabbnak hat.

    Egyébként szerintem árához képest jó cucc, emulátorok ha frissek akkor nagyon jól futtatják a játékokat. Tegnap 1 órát Castlevania: Symphony of the Night-oztam, playstation játék, teljesen élvezetes. 3D-s psx játékokból is vannak amiket teljes sebességgel visz, még túl sokat nem próbáltam. N64 játékok remekül mennek: Paper Mario, Disney's Tarzan, Re-Volt (a hang ebben kicsit akadozott, de még biztos lehet állítani rajta). SNES, Sega Genesis, NES megfelelő emulátorral hibátlan. Snes9x-el Super Mario World 2-ztem egy csomót, Snesoid-al grafikai hibák voltak. Játéktermi játékokhoz többféle emulátort próbáltam, a kompatibilitás változó, az a legjobb ha két emulátor van fent, egyik lát egy adag játékot, a másik kezeli a többit. Amik elindultak azok viszont szépen mentek, simán lehet Metal Slug-ozni (CPS1, CPS2 és Neo-Geo játékokat próbáltam).
    Jól be lehet állítani a gombkiosztás minden emulátorban, amire meg nincs fizikai gomb azt ki lehet tenni az érintőkijelzőre virtuálisan.

    Összességében azt mondom, hogy olyannak érdemes ilyet venni, akinek nem ez lesz az első androidos kütyüje, mert kell egy kis matatás ahhoz, hogy teljesen ki lehessen használni. Egy rootolás és egy market feltolás szerintem alapkövetelmény, és az emulátorok cseréje is. Ha ezek megvannak, onnantól jól testreszabható, belső 8 giga tár remek, a rengeteg rom elfér rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák