Hirdetés

2017. augusztus 21., hétfő

(#1) mmdms

mmdms
(őstag)

Egyáltalán nem követem ezek fejlődését, így ránézésre lövésem sincs, hogy kell ezt hordani? Nyakba?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#2) MZperX75 válasza mmdms (#1) üzenetére

MZperX75
(PH! addikt)

Szerintem ,fülest bedugod,az az izét meg a nyakba,pfuj de utálom fülbedugós fülhallgatókat,fejhallgató az én fülesem.(biztos jól szól,nekem fáj a fül belső része ,ahol felfekszik benne 1-2 óra viselés után,onnantól már nem kényelmes másnap 10 percet sem bírok benne tehát hosszútávon felejtős,különben amúgy meg mindig kiesik magától) :(

[ Szerkesztve ]

szerintem.....

(#3) szilasz007

szilasz007
(tag)

Nekem ez a stilus elejen szimpatikus volt, mert kizarja a hangokat.
Az meg is tette, viszont jol becuppanva a fulembe es kihuzva... hat.. nem volt tul gusztusos a fulem "zsirozasa" miatt, arrol nem is beszelve, hogy ezert meg idonkent el dugult egy-egy oldal. Azt meg foleg utaltam. :p

Azota csak is over, vagy cup jellegu fejhallgatok johetnek szoba nalam.

(#4) Yodafon válasza MZperX75 (#2) üzenetére

Yodafon
(fanatikus tag)

+ a hallast is jobban karositja mint a fejes. Fejhallgato for President! :V

It's time to kick ass and chew bubble gum. And I'm all out of gum.

(#5) Viktor77 válasza Yodafon (#4) üzenetére

Viktor77
(PH! félisten)

Ami ugye nem igaz.

Logitech G500 kábelt keresek

(#6) mmdms válasza Viktor77 (#5) üzenetére

mmdms
(őstag)

A legtöbb telefonhoz adott kínai fülhallgatók többségére sajnos igaz.

MZperX75: +1, én is BT fejhallgatót használok.

[ Szerkesztve ]

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#7) Viktor77 válasza mmdms (#6) üzenetére

Viktor77
(PH! félisten)

Almát almával.

(#8) Yodafon válasza Viktor77 (#5) üzenetére

Yodafon
(fanatikus tag)

Miert is ne lenne az? Melyik fesziti jobban a dobhartyat? Egy koncentraltan sugarzo eszkoz a dobhartyadtol 3 mm-re vagy egy nagyobb hangszoro 4 centire ami kvazi szorja a hangokat ?

It's time to kick ass and chew bubble gum. And I'm all out of gum.

(#9) UnknownNoob

UnknownNoob
(lelkes újonc)

10 millis membránnal kicsit ijesztő, hogy bass head fülesként reklámozzák, igaz azért ez sem olyan kicsi. Ha egy ~15 ezres vezetékes minőségét hozza akár jó is lehet. Edzés vagy buszozás közben úgysem kell a hifi.

[ Szerkesztve ]

(#10) UnknownNoob válasza Yodafon (#8) üzenetére

UnknownNoob
(lelkes újonc)

Tehát ha az elemlámpám 3 méterről nem olvasztja szét az űrhajót, akkor ez az űrhajó a nap felszínétől 4 km-re is képes haladni, mert az nem koncentrált fény, tehát gyengébb :B

(#11) Viktor77 válasza Yodafon (#8) üzenetére

Viktor77
(PH! félisten)

Cserébe te hangosabban hallgatod a fejhallgatódat, mert nagyobb hangerő kell elnyomni a környezeti zajokat.

(#12) .nox

.nox
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Az FX1X hű társam már évek óta. Mindahányszor valamelyik másik fülhallgatóm a kukába végezte, és kellett valami, valahogy mindig ott volt az FX1X, és azért az árért szerintem nem rossz választás. Mondjuk nem mai darab az is biztos. Ha ugyanazt a hangzást tudja ez mint az, lehet elgondolkozom a cserén.

I like sarcasm. Its like punching people in the face, but with words.

(#13) sheratan válasza Yodafon (#8) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Nem ettől függ, hanem a hangerőtől (hangnyomástól). 100dB a dobhártyádon tök mindegy, hogy a fél centire levő IEM-ből jön, vagy a 20 méterre levő hangdobozokból.

Cserébe az IEM jobban szigetel a legtöbb fejhallgatónál, így nem kell annyira felhangosítani -> kevésbé károsítja a füledet.

Eladó: https://goo.gl/BGtlXx

(#14) moleculez

moleculez
(PH! addikt)

Vezetékes változat van, nagyon megvagyok vele elégedve, pedig gyilkolom technoval rendesen. Érdekes módon a kábel a mikrofon nélküli változatban vastagabb, és igényesebb, a mikrofonosnál cérnavékony gyenge szar. Nem is emlékszem mikor vettem, több mint egy éve, és semmi kontakthiba, vagy törés. Nadrágban maradt, kimostam párszor, semmi baja. A következő már ilyen BT-s lesz, ha ez meghal, de esze ágában sincs. Ja, a mély: van durvább, de az már értelmetlen, és élvezhetetlen kategória.

"Durva h a föld már 2017 éves" Insta: @abusalempictures

(#15) SunMount3r

SunMount3r
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A JVC mikor volt még utoljára "jó márka"?! Mert volt valaha az biztos, lehet, hogy csak "átlag" consumer szinten, de azért "volt nevük", és ezt az áraik is sokszor tükrözték. Csak tippelek: a 2000'-es évek elejéig kb.?!

Vagy totál tévednék és még ma is hozzák a régi minőséget?! (Bár biztos lehetnek jó cuccaik ettől függetlenül, mert "gyártanak" (címkéznek?! :D :F ) ők is vagy kismillió kütyüt még mindig.) Csak vagy 10 éve már, de egyre kevesebbet hallani róluk, szóval ebből feltételezem, hogy manapság nem éppen egy "flagship" gyártó...

[ Szerkesztve ]

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#16) moleculez válasza SunMount3r (#15) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Szerintem azért nagyrészt saját termék, és van néhány szitazott vacak.

"Durva h a föld már 2017 éves" Insta: @abusalempictures

(#17) ONEFREE

ONEFREE
(fanatikus tag)

Valaki tudja,hogy 4.1 BT vel rá tudok csatlakozni? Laptop BT 4.1 szerintetek menne?

(#18) twollah1976

twollah1976
(senior tag)

10 mm-es membran es basszus?

Hat...

Maradok inkabb a Sonynal.

A név kitalált a valósággal való egyezés csak a véletlen műve! OnePlus3 / 3T tokok eladók! goo.gl/gWTbBM H - is for the Hell I unleash A - arise the Apocalypse T - I am your Terror E - destroy the Enemy

(#19) sheratan válasza ONEFREE (#17) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Ha alaptopban levő BT egység tudja az A2DP profilt, akkor igen.

szerk.: Illetve az A2DP zenére kell (sztereó hang), és beszélgetésre ott a HSP.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://goo.gl/BGtlXx

(#20) troviko

troviko
(fanatikus tag)

Utálom ezt a nyakpántos kialakítást, kár érte.

Sony Fan, Samsung hater -> Samsung fan, Sony hater - Nem én változtam, a piac... - Most S7E, és rühellem...

(#21) ONEFREE válasza sheratan (#19) üzenetére

ONEFREE
(fanatikus tag)

Próbáltam keresni , hogy ne zavarjalak ,de eredménytelenül..

Qualcomm Atheros QCA61x4 BT4.1 Tudnál segíteni?

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.