Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Sidious

    senior tag

    válasz bolvar #32 üzenetére

    Ertheto amit irsz. Oszinten szolva en pl 3 dolog miatt vettem meg az SE-t az i7 es i6 melle.
    1: kivalo ar/ertek arany. Az A9-es SoC annyira rendben van es idotallo, hogy minden feledat elvegzesere alkalmas. 3D touch funkciot szeretem de 4”-on teljesen foloslegesnek talalom, leven kenyelmesen aterem a kijelzot.
    2: hasznalhato design szempontjabol tokeletes az eszkoz. Nem csuszik a hatarozott eleknek es meretnek koszonhetoen, mint a i6-i6S es igen a jet black i7. (Pedig a polirozott haz miatt kevesbe csuszos, de meg igy is kezbol kiugros kialakitast kapopt.)
    3: kiegeszitok garmadaja elerheto ra es igen csak jo aron leven kompatibilis az 5S-el es i5-el. Az osszes kieg amit az i5-omhoz vettem anno passzol es ezzel tobb tizezer forintot sporoltam.
    +1: egykezes hasznalatra jelenleg az iPhone szeria legjobb modelje. Nagyon sajnalnam ha modellfrissites nelkul tunne el a palettarol, mint ahogy sajnos valoszinuleg az iPad mini fog. :( most egy 10,5-os pro-t tervezek venni es megvallok a szeretett Mini 3-amtol, mert az iPad mini 4 HW-es szempontbol ar/ertek aranyban nem jo ajanlat. Az iPad 9,7 2017 egy ar/ertekben best buy eszkoz, de a felhasznaloi szokasaim valzotasa miatt, mar nem jatszik kompromisszumok nelkul. (128 GB max beepitett offline elerheto tarhely) pedig a dock csati nem is erdekelne. Ugyis egy magic keyboard 2-ot hasznalnek vele. :/

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák