Hirdetés

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Szűkös készlettel indít az iPad Pro OLED?

    ma Állítólag meggyűlt a Samsung baja az iPad képernyőkkel, az LG viszont a kívánt mennyiségben szállítja a paneleket.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Abu85 #18 üzenetére

    A GE-t akkor javasolta az Nvidia driver telepítő, amikor a kedves Windows 10 automatikusan a frissen telepített Windows-nál elkezdi letölteni a háttérben azt a driver-t amit egy őskövület és az újabb-frissebb verziójú driver meg nem tud letörölni... így frissebbet nem tudok telepíteni.

    Konkrétan azt írta ki, hogy a GE megoldja a tapasztalt problémát. Én ezen röhögtem egy jót majd net ki, DDU indít, radír csökkentett módban, vissza normális indítással a rendszergazdai/administrator fiókba ahogy szoktam már Windows Vista óta és az előzőleg letöltött driver-t felrakom az driver slimming utility-vel.

    Engem mint felhasználót pont nem érdekel sehol a gyártó nyűgje főleg annak a fényében nem, hogy régebben NV GF2 MX440, 6800GT, 7600GT, 7900GT, GTX 275, GT 555M, GTX 760 (régebbi kártyákat említve Nv oldalon amik megfordultak nálam) nem voltak telemetriás-adatgyűjtős okosságok és mégis működtek a driver-ek ahogy kellett.

    Ezen felül még nem is tapasztalok semmiféle problémát. Így az adatgyűjtés részemről felesleges.

    Azt elismerem, hogy vannak emberek akik nem olyan járatosak a gépekkel kapcsolatban mint pl az itteni fórumozók egy része, de másnak az érdektelensége és tudatlansága ugyan úgy nem foglalkoztat.

    Nekem a bepipált részeken felül semmi egyébre nincs szükségem, mint ahogy régebben sem volt:

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák