Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz dkess #44 üzenetére

    Attól még a DD+ nem használja ki az eARC-ot. Szerintem az akkor is megy, ha az eARC-ot kikapcsolja az ember a menüben.

    "Csak hogy ne menjünk messzire a jelen cikkben említett két modell elég jó példa lesz?"

    Nem lesz jó példa, mert a TrueHD a tévés alkalmazásokból nem kikerült, hanem azok soha nem is támogatták. :) A passthrough-ra voltam kíváncsi.

    "nem úgy fogod összekötni ezeket, hogy: BD lejátszó/Shield --> TV --> AVR ..."

    Meglátom, de jelen állás szerint nem kizárt, hogy pontosan így fogom összekötni. Erősítőn át a legváltozatosabb dolgokkal lehet szívni. Lentebb említettem az épp aktuális HDCP és CEC problémákat, emellett képmódokat is kapcsolgathatok attól függően, hogy konzol vagy médialejátszó a forrás, nálam még nincs ALLM. Tévén át pedig csak a hangsávok jelentettek szűk keresztmetszetet.

    Igen, abban gondolkodom, hogy a médialejátszón dekódoltatom a DTS-t és úgy küldöm ki. Vagy ha a Handbrake átkódolja a hangsávokat, akkor ráengedem a filmes könyvtárra. Vagy egyszerűen kitörlöm a DTS sávú anyagokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák