Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • podtibi

    senior tag

    válasz Noukoum #33 üzenetére

    A streaming valóban hülyeség. Gondolod egy online szolgáltató folyamatosan minden filmet és sorozatot biztosítani tud örökre? Időre vannak bérelve a filmek és a sorozatok, kivéve ami a szolgáltató jogostulajdonában van. A legrosszabb hogy egyes filmeket még interneten sem találsz meg könnyen. Olyan alkotások/művek vesznek el az interneten, amik nézést érdemelnének és ez sajnos nem csak filmekre/sorozatokra vonatkozik. Ezekután nem csoda hogy egy szolgáltató sem tudja örökké biztosítani az élményt, mert örökké nem fog a kedvedért többet költeni. A torrent sokkal jobb, de csak mert olyasmit is megtalálsz rajta amit máshol nem. Ha időben leszeded a kívánt tartalmat, akkor szerencséd van, de torrenten sem marad fent minden örökké. Ha nincs seed-elés akkor bukta az egész. De sokkal rosszabb hogy egyik napról a másikra eltűnik mindaz amit kerestél és sehol nem találod már. Én vagyok így játékkal, de még filmmel is, hiába kerestem bármennyire is. Szolgáltatóknál pedig nem fogod megtalálni azt a filmet. :U

    És természetesen az sem mindegy milyen álamban/országban vagy, ugyanis a tartalom azáltal is más, ha nem is teljesen.

    [ Szerkesztve ]

    Ezt inkább rád bízom.

Új hozzászólás Aktív témák