Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Rakeem

aktív tag

válasz BlackSoft #3 üzenetére

(Elöljáróban csak annyit hogy az eddigi összes hszt végig olvastam, de az első hszedre kell hogy reagáljak a többi hszed fényében.)

Nem vitatkozni akarok, de szerintem azért enyhe csúsztatás az hogy nem lehet normális TV-t kapni 350 alatt.
    Nekem az LG42LA620s-em úgy volt májusban 300 körül, hogy adtak hozzá bluray lejátszót, meg kiterjesztett garit.
    Jelzem az LA jelölés idei modellt jelent. (úgy rémlik áprilistól volt a boltok polcain)
    A 42LM620-ast ami 2012-es modell 200 alatt lehetett már fél évvel ezelött kapni. (Most meg már lassan nem is lehet kapni.)
    Tovább megyek. Öcsém 2-3 hónapja vett egy 46"-os Samsung tv-t 170-ért. FHD, SMART, meg minden földi jó, leszámítva a 3D-t.

És hogy rúgjak magamnak egy komoly öngólt, hogy nem tudtam várni a 2013-es modell megvásárlásával:
    [MM-ben LG 42LA620s] (A nagytestvér 42LA660 is csak 10-20 ezer forittal dárgább, az 55LA620s az ami közel 300, de ott már a méretért is fizetni kell. Fél évvel ezelött 540-ért láttam. Még hogy nem mennek lefelé az árak... LOL.)

Tudom nem nagy szám, de az átlag pórnépnek ez a tv is 110%osan ki tudja elégíteni az igényeit egy 42LA620s és a hírhedten drága MM-nél is CSAK 170k. :Y :Y :Y :Y :Y

Ja és ha az én TV-met is lesz'''rozod, akkor nálad valami nincs jól összedrótozva.

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák