Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    A Musion Eyeliner-re rákeresve találtam ezt a zenei demót, aminél feltűnt, hogy nincs közönségzaj, kizárólag az a "zene", amit a zenekar tol. Aztán kattintgattam tovább és eljutottam erre a sokkal izgalmasabb videóra, ami ugyan nem Musion (illetve nem írják), de amin egy nagy sebességgel forgó, 45°-os szögben elhelyezett tükör és a felette elhelyezett, vele szinkronban váltakozó képet vetítő projektor található. A videó ugyancsak hangtalan, de talán nem ok nélkül, hiszen mást sem hallanánk, mint a tükör forgásának a búgását... és talán pont ezért nincs környezeti hang az előbbi videón sem, mert ott egyszerre 7 ilyen pörgő cucc lenne, ami hangos.

    Az utóbbi videó demonstrálja a körbejárhatóságot is (tényleg jópofa), de a függőleges nézőpontváltás még mindig nem működik (csak nézőpont követéssel), hiszen a tükör csak függőleges tengely körül forog, azaz a vízszintes nézőpont váltást képes kiszolgálni.

    Közben viszont találtam egy tényleg a Musion Eyeliner-ről szóló backstage videót is, ez azonban még nem körbejárható. Talán mégis a forgó tükör lesz a körbejárhatóság nyitja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák