Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keem1

    addikt

    Én nem értem a Facebookot. Állandóan anyáznak akár az Androidos app miatt (Google Play kommentek), akár a webes visszajelzésekben. Miért nem lehet azt a nyamvadt felhasználót meghallgatni? Amúgy röhejes a mostani is még a 1080p-s monitoromon is, hát akinek 4K képernyője van... De borzasztóbb, hogy az új is ugyanúgy szar, sőt, még szarabb. A 3 blokk között óriási hely tátong. A bal oldali sáv oké... A jobb oldali tökéletesen felesleges. Minek lássam állandóan az ismerőseimet? A középső a bal oldali blokk szélétől mehetne egészen a képernyő jobb széléig (igazodva a képernyő méretéhez). Nem kell hozzá rocket science, hogy ezt megértse valaki.
    A másik, amit gyűlölök... A random rendezésű posztok a fő falon. Mi a jó fenéért nem lehet permanensen beállítani az idővonalszerű rendezést, időben visszafelé? A józan ész is ezt diktálná. Egy posztra kattintva, ha visszamegyek, tök máshol találom magam, és vissza se találok, mert máshogy rendezi, mint eggyel előtte.

    A Facebook tényleg ennyire dilettáns, vagy csak tetteti?

    Sok oldal szar, de a legtöbbjük Tampermonkey script segítségével egész jól testre szabható, már kb. tucatnyi scriptem van, főleg overlay-ek eltüntetésére, fölöslegesnek ítélt boxok, menük eliminálására, vagy egy kis layout átrendezésre, de sajnos egyelőre a Facebookot nem tudtam megregulázni. Annyira sok scriptet használ, hogy a sajátjaim már hatástalanok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák