Hirdetés

2017. szeptember 25., hétfő

(#1) snecy20

snecy20
(őstag)

"Az mindenesetre biztosnak látszik, hogy a VLO9795-nek fel kell kötnie a gatyát, hiszen 5000 euróba fog kerülni"

Jobb helyeken egy havi fizetés ennyi, meglesz a piaca...

"délután ugyanoda" "Mercedes kiégett" "Haladtam elvileg" - csak pár a legjobb ellenőrző kódokból..

(#2) [CsuCsu] válasza snecy20 (#1) üzenetére

[CsuCsu]
(senior tag)

Attol meg szar termeknek tunik elso latasra. 5000 euros teveknek boven van piaca, de ennyiert jobbat akar az ember.

(#3) Dealer95 válasza snecy20 (#1) üzenetére

Dealer95
(őstag)

Az nem Grundigot fog venni, akinek van pénze felső-kategóriás Sony-ra, Samsung-ra vagy LG-re...

Mindenkinek válaszolok amint tudok; de ha nem írnék 1 napon belül, írj újra!!! ELADÓ: AMD Vega64 eladó: 187.500 /db., bontatlan GTX1060 6GB: 95.000/db

(#4) Lacok

Lacok
(senior tag)

Mivel nem cseng már olyan jól a Grundig név érdemesebb lett volna a konkurencia alá belőni az árat.

(#5) elefant válasza Lacok (#4) üzenetére

elefant
(HÁZIGAZDA)

hát igen, én is valami ilyesmire gondoltam. Igazból teljesen érthetetlen ez az árképzés....

(#6) krx21

krx21
(PH! kedvence)

Úgy néz ki az LG-nek egyre jobban megy. Szinte már mindenki kopogtatott a oled paneljükért...

(#7) jedis válasza krx21 (#6) üzenetére

jedis
(senior tag)

Bizony, bizony. Már 500 körül van az LG-nek 55-ös UHD-s OLED-je, ilyen 65-ös meg 900, az az 3000EUR !! Ki fogja ezt megvenni 5000-ért, mikor 3000-ért is kap ugyan ilyet ? :U

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#8) SunMount3r

SunMount3r
(PH! addikt)

A CRT TV-k idején, amikor az LG (Goldstar) még javában mikrosütőket gyártott főleg, a Grundig volt az egyik legjobban csengő név, ha TV-ről volt szó (a Samsung mellett). (Legalábbis én így emlékszem.) Tudnom ez hírnév mára már eléggé leamortizálódott...

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#9) tecsu válasza snecy20 (#1) üzenetére

tecsu
(őstag)

Az sajnos nagyon, nagyon jó hely, konkrétan a föld lakosságának 0,23%-a keres legalább ennyi bruttót havonta. Ők pedig feltételezhetően nem hülyék, legalábbis a többség annyira, hogy ezt a Grundigot vegye. :DD

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#10) krx21 válasza jedis (#7) üzenetére

krx21
(PH! kedvence)

Hát az, aki azt hiszi, gondolja, hogy ezek jobb TV-k... :N

(#11) Sz.Miki

Sz.Miki
(őstag)

Abból indultak ki, ha valami jó drága akkor azt vinni fogják mint a cukrot. Én már azt hittem a Grundig rég megszűnt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) RozogA87 válasza tecsu (#9) üzenetére

RozogA87
(lelkes újonc)

Bírom mikor valaki tök alaptalanul böfög fel dolgokat. "Konkrétan a Föld lakosságának 0,23%-a keres legalább ennyi bruttót havonta" Ezt erősen kétlem, ugyanis most jön egy kis matek.: A Föld lakossága 7,3 milliárd fő. Ennek a 0,23%-a kb. 16 millió fő...na és most figyelj, mert jön egy megdöbbentő adat.: 2015-ben a világon 14,8 millió dollármilliomost tartottak nyílván. Ami a lakosság 0,21%-a...ők azok akiknek a nettó felhalmozott vagyona, legalább 15 évnyi ilyen "rendkívül magas" jövedelem. Nem a magyar valóságból kell kiindulni ahol az 54 ezer forintos közmunkabért "fizetésnek" merik titulálni.
Tavaly Svájcban az átlag Svájcinak 581000 CHF csücsült a bankszámláján...jó nyílván volt akinek 5 milliárd, és volt akinek csak 50000, de abszolút megvan a drága dolgok piaca.

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#13) tecsu válasza RozogA87 (#12) üzenetére

tecsu
(őstag)

Szerinted "alaptalanul" és számítás nélkül leírok egy törtszámot? :DD
Konkrétan ezen a weboldalon néztem meg, mennyi az annyi, egy nettót számolva. Bár nem francia adót számoltam, hiszen azzal még szűkebb ez a réteg...
Itt azt is megnézheted, hogy a magyar átlagjövedelem nem is olyan rossz, legalábbis világviszonylatban.

Bírom, mikor valaki összekeveri a vagyont, a jövedelemmel, ráadásul nem tudja mit jelent, hogy "átlag". ;)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#14) Pumma válasza Lacok (#4) üzenetére

Pumma
(PH! nagyúr)

Igen, és talán a Beko név már jobban cseng, ezért akár át is nevezhetnék.(Arçelik AS>>Beko) Az jóval ismertebb név manapság.

Xiaomíííííjaú

(#15) TA68 válasza Lacok (#4) üzenetére

TA68
(senior tag)

"nem cseng már olyan jól a Grundig név"
Akárcsak a Telefunken.

Érdekes olvasmány, ha valakit érdekel.
A Grundig története

(#16) Pot$imanu$

Pot$imanu$
(kvázi-tag)

Nekem. :DDD

Potsimanus

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.