Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz b. #12 üzenetére

    Persze van benne ilyen, de annyi sztoryt el lehet mesélni...
    Tankban kezdtem, mentem A-t foglalni ott találkoztam egy BTR-el, amit szétkaptam, a gunner kiszállt megjavítani, én közben a gyalogságot is leszedtem. Megjavított, jött egy ellen tank, lőttük egymást és a haver kiszállt javítani, őt meg leszedte valaki hátulról, szétlőtte a tankomat, én kiszálltam előtte és RPG-vel végeztem a másik tankkal, ezután jött egy jeep ami elvitt C-re, ott kiszálltam, három embert kinyírtunk és elcapeltünk de visszatámadtak és egy gránát végzett velem.
    Nem vagyok se codos se bf-es (illetve vagyok mindkettős plusz csés is meg pubgs is meg half lifeos meg unrealos meg quakes meg ...). Egyszerűen bejön a csaták hangulata és ehhez hozzátartoznak a camperek is. Codban is vannak kemperek legalább is a régebbi részekben voltak (cod 5-ig játszottam velük BO-t csak kipróbáltam).

    (#9) cskamacska: nem vagyok egy grafika hajhász de ez a játék ocsmányul néz ki. Miért játsszak ezzel, a bad company, az arma sorozat, medal of honor, bf és még sorolhatnám mi helyett? A bf számomra nem csak azért vonzó mert sok játékos van egy mapon, az egésznek vagy egy hangulata ami egyszerűen bejön. Ezt a Post Scriptumot szerintem ki sem próbálom mert már a videók és képek alapján látom, hogy nekem nem jön be. Ha realisztikusság kell ott az arma vagy operation flashpoint (azt nem is tudom játsszák-e még). Illetve ott a Pavlov VR és az Onward ha nagyon realisztusra akarom venni a figurát. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák