Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz janeszgol #24 üzenetére

    Ez így nem igaz. Nem a konzol ellen beszélek, mert megvannak az előnyei, nagyon is. De egy gamer PC lehet, hogy mondjuk kb 2x annyi, mint egy XBOX One X, de konzol mellé azért mindenképpen kell egy számítógép. Ami azért ha minőségi alkatrészekből áll, jó hűtéssel, minőségi táppal rendelkezik, akkor azért nem 100k. Akkor meg már árban majdnem ott tartunk. Amúgy PC-re azért a mai napig olcsóbb a legtöbb játék, most gyorsan átfutva a felkapottabb címeket, (fifa 19 15k vs 12.5k, bf v 15 vs 12, metro exodus 15 vs 12, fallout 11,5 vs 9) azért van különbség. A multi meg ingyen van. Ha mondjuk évente az ember megvesz 6-7 játékot, akkor az már átlagosan 2500 forinttal számolva majdnem 18k, a multi mellé egy évre 30k, vagyis az évi 48k. Tudom, vannak akciók, meg egyéb időszakos lehetőségek, egész éves előfizetések, meg rengeteg kiskapu, amivel ez az összeg csökkenthető, de most az akciók nélküli árakat néztem. Ez már annyival olcsóbb, hogy kb. fedezi is még a PC fejlesztését is, főleg most, hogy így belassult a fejlődés ahogy írják, hogy ha valaki vett anno egy erős sandys gépet akkor max 8-ról kellett 16-ra bővíteni a ramot, meg venni egy 1060 vagy 1070-es kártyát, és máris megint jó lesz évekig. Természetesen ha az ember laptopot használ (mint én jelenleg még), vagy nem akar PC építéssel, fejlesztéssel foglalkozni, netán a Sony exkluzív címei érdeklik, vagy más platformot használ (pl.: mac) akkor a konzol a jó választás. Ez nem egy konzol vs PC komment akart lenni, csak arra reagáltam, hogy egyáltalán nem hülyeség csak PC-n játszani és anyagilag sem megterhelőbb feltétlen. És akkor ott vannak egyéni preferenciák, hogy van aki nem tudja megszokni a kontrolleres irányítást, bill, egér támogatás meg jelenleg sajnos lófütty konzolon, míg egy PC-t ha akarsz, lehet konzolként használni, vagyis TV-re kötni, és kontrollert használni hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák