Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz antikomcsi #2 üzenetére

    Tessék:
    [link]

    Nekünk tavasszal romlott el a 12 éves LED tv-nk.
    Gondoltam bemegyek a Euronicsba és a Media Marktba körülnézni.
    Egyből betámadtak: "miben segíthetek?"
    Ok, akkor kezdjük, 47"-es, központi és forgatható talpas tv, min. 3 de inkább 4 HDMI csati, FHD felbontású, buta TV-t keresek, normális hangszórókkal. (ilyen tulajdonságai voltak az elromlott egykori Samsung zászlóshajó tv-nknek).
    Csak pislogott, mint hal a vízben, azt mondta ezeket már külön-külön sem nagyon találom meg, nemhogy egyben. Mondom szuper, ez az én formám. Központi (főleg forgatható) talp kb nem is létezik. A többiről nem is beszélve...

    Nézelődtem sokat, nekem befolyásoló tényező volt, hogy a talp rész keskenyebb legyen mint 80 cm (mert régi komódon van a tv), amúgy a képernyő lehet akár 60"-as is.
    Meg a többi "elvárásomnak" is megvolt az oka, de hát kénytelen voltam "lejjebb adni".

    Így kompromisszumokkal maradt a fent linkelt Philips tv. Kb. az egyetlen gyártó, aki képes leírni, hogy a tv két lába között hány cm van, beleértve magának a lábaknak a szélességét is.

    A hangja katasztrófa, 2 HDMI nagyon kevés, ráadásul nem oldalt van ... hanem a panel alatt lent.... :W
    A képe szebb, mint pl az üzletben pontosan mellette lévő 4k-s Samsung tv-é volt, pedig ez csak FHD felbontású.

    PC van rákötve, így nem kell, hogy okos legyen (okosságnak bőven elég nekem az ncore is)
    Mellesleg Telekom előfizetésünk van, ahhoz pedig automatikusan jár a droidos box is. Mondjuk nagy kula az egész box.

    Ergo a tv monitorként funkcionál és szeretem az egyszerűségét, a szép képét, ezekkel az összes számomra negatív hiányosságaival együtt is, amiket feljebb soroltam.

    [ Szerkesztve ]

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

Új hozzászólás Aktív témák