Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz Dandris #6 üzenetére

    Én pár hónapja cseréltem mindent 1Gpbs LAN-ra itthon, 1000Mps DIGI net miatt. Frankó. Belső hálón tudom kihasználni, WAN-LAN kapcsolatnál is több mint elég. Lassabban renderel a böngésző, mint ahogy beérkeznek a netről az adatok. :DDD Pedig nem szar gépem van. :B Szóval megerősítem. Legtöbbünknek tényleg felesleges, de hát biztosan vannak olyan, akik már csak azért is megvennék, mert megtehetik, vagy mert otthonról üzemeltetnek szervert?

    (#28) FehérHolló Mennyit számíthat, pár ms-ot? Jól sejtem, hogy sokkal erősebb a marketing/PR hatása, mint a ténylegesen kézzel fogható hatása? HIszen, a saját PC-m csak egy elem a teljes online gaming kapcsolatok sorában. Én amióta kicseréltem mindent a gépemen 1Gpbs, fut az a (ha jól emlékszem német) cFos szoftver is, alacsony pingre optimalizálva, akkor is tapasztalok rengeteg rövid megugrást, megakadást online játékoknál. Ez gondolom a játékosok és a szerver közti szinkronizálás miatt van. Összességében csak azt akarom mondani, hogy valószínű csak meg akarják lovagolni a "gémer" piacot. Mert az IT szektor jól rátapintott a lényegre, hogy drágán vagy nagy értékű hardvreket, perifériákat, melyik célközönségnek lehet eladni. És most éppen nevelik fel a kis srácokat, tiniket, hogy jól megtanulják egy életre, hogy megéri a sokkal drágább gémer edition... szvsz. :R

    [ Szerkesztve ]

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák