Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    Jó a cikk, és lényegében elég összefogott és korrek összevetést tartalmaz PC vs konzol témában. :C
    Én annyit hiányolok e körben, hogy ha már összevetésre került, akkor még egy nagyon fontos körülményt meg kellett volna említeni: nevezetesen azt, hogy a konzont a PC-vel szembe nem kell tetemes költségért - akár évente - átépíteni, upgradelni azért, hogy az újabb játékok - a felbolbontás csökkentése vagy a grafikai részletesség rovására - szintén játszhatók legyenek. És egy gondolat még az árakról - ugyan esett néhány szó erről is -, ami megint csak nem elhanyagolható. Ugyanis egy konzol, és játékra kihegyzett PC ára között komoly különbség van, mint ahogyan az jól látható a cikk alapján is. :U
    És ha e két érvet összevonva hasonlítunk kiderül, hogy amíg konzollal akár 8-10 évig is játszhatunk, addig a háromszoros áron megvásárolt PC-nk 3 éveig (sem) állja a "sarat".
    Azt gondolom, ez komoly év a konzol mellet. Nem biztos, hogy mindenkinek ez a véleménye, DE én ezért vettem PS3-at. :K

Új hozzászólás Aktív témák