Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz old_artist #15 üzenetére

    "[..]pedig csak egy TN paneles szutyokról van szó[..]"

    Én egy éve használom a cikkben szereplő Samsung monitor "kistestvérét", a P2070-es modellt, s azt kell mondjam, hogy nagyon meg vagyok elégedve vele.

    Tisztában vagyok a különféle panelek technológiája által nyújtott korlátokkal, de erősen túlzónak érzem bármilyen márkás, jó minőségű TN panelt tartalmazó monitor esetében a "szutyok" jelző használatát. Rendkívül jó és színhű képet ad ez a modell is.

    Arról már nem is beszélve, hogy legalább a Samsung ezzel a "P" sorozattal jelentős lépést tett a környezetbarát monitorok megvalósítása felé.

    Más kérdés, hogy általános, otthoni felhasználásra (kiindulva a szobák és íróasztalok méretéből) nem feltétlenül szükséges már ekkora monitor.

    Egyébként nagy pozitívum a "P" sorozat energiatakarékos működése; érdekes, hogy ez a nagy méretű modell a gyári adatok szerint kb. négyszer többet fogyaszt, mint a 2070-es.

    Ezek szerint bizonyos méret felett, már nehezebb megoldani az alacsony fogyasztást.

    Ettől függetlenül, nem értem, miért probléma, hogy ilyen monitorok megvásárolhatóak viszonylag kedvező, 100.000 forint alatti áron!? :F

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák