Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old_artist

    addikt

    válasz #19617792 #29 üzenetére

    Üdv!

    Igen, megértem a dolgot (sőt tudom), de az Asus "egy kicsit vakarja meg a fejét" ... és nézzen szét a piacon, hogy egy ilyen gagyi monitorral (különösen 27"-ban TN panellel) labdába sem rúg majd, mivel egyre jobban jönnek ki az IPS panelesek, sőt "... ráadásul nem is akármilyen példányról van szó" szöveg mellőzésével és nem horrorisztikus árban!
    Ha egy IPS panelessel jöttek volna 27"-ban (már örülnék is ;] ), akkor egy szót sem szoltam volna!

    Az Asus helyébe én récsapnék az asztalra, és ... mi kell a népnek?, IPS paneles 27"-ban? 100e körüli árban? - na akkor "uccu neki", készítsünk egyet - de hogy még manapság 27"-ba és TN panelesben gondolkodnak, az már nem a 2011-es év elvárása!
    Ha tudtak egy PA246Q-t készíteni p-IPS panellel (ez már +PR), akkor miért ez a nagy TN-es gagyira hajtás!

    A napokban volt szerencsém több Asus monitorral megismerkednem (TN paneleseikből), köztük egy VE276Q típussal, és elszörnyedtem, hogy mennyire borzasztó volt a bevilágítása, a homogenitása (pl. a kompakt színeknél), a fekete felfénylése egy picit oldalról nézve, stb. - de lehet, hogy csak én fogtam ki egy hibás példányt szemléődésre?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák