Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack Hunter

    csendes tag

    LOGOUT blog

    Én vagyok az a réteg, aki hülye fejjel otthagyta az iskolát és csak a nyolc osztálya van.Továbbtanuláshoz is pénz kéne,plusz autó. Az keserít el, hogy az olcsót ellehetetlenítik, a használt újabbak már kevés kivétellel pénztemetők, mert elérték a tervezett futásteljesítményt, utána meg minden hétvégén lehet szervizbe hordani.Ha most váltanék elektromos autóra, az tíz milláról indul, ami számomra abszurdum és nevetséges.Plusz a hátam közepére nem kell egy olyan fostalicska,ami öt méteres, öt üléses, de a hátsó üléssor csak dísz, plusz tolatókamera nélkül semmit nem látsz vele hátra.Napi szinten pörgetem a Vezesst, Totalcart, Speedzone-t, Alapjáratot, és nagyon idegesít, hogy tíz millió alatt nincs autó.Kivéve a Daciát. Szeretek autózni, de abba mi az élmény, ha csak közel megyek hozzá, már kinyílik, beülsz, fékpedál, rámolsz egy D -t és mész??? Rohadtul el vagyunk kényelmesedve, tisztelet a kivételnek, és azért tömik tele az autókat mindenféle baromsággal, mert egyre több a nemtörődöm, lusta ember.Köszönjük nekik az új világot. :C :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák