Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    Ez a kulturális sajátossága az országnak, a sz@rok rá, dögöljön meg a szomszéd tehene, meg a 'közöd? Egy kisváros családi házas övezetében lakok. Sokan járnak erre, mert az utca sarkán túl 300m az általános iskola, mellette Penny, az iskolával szemben pedig az úgynevezett luxusnegyed. Az újgazdagok gyűjtőhelye. Meg kell mondjam, ott legalább van valamiféle kultúra. Van ott mindenféle Audi (leginkább), kettő szekér van, ami felénk jön megy. Az egyik egy tuningolt SuperB. Van benne ALS. Fogalmam sincs, hogy hogy kapott közúti rendszámot a cucc, de kívülről csak a két lökhárító nem gyári, maga az autó gyönyörű, tip-top. Mikor először hallottam, majdnem elcsöppentem a hangjától. A másik egy stock kinézetű bömös. Nem a lerugott német import. Azon valami bazinagy nyitott rendszer van. A csóka nem megy az utcában 30nál jobban, nagyon óvatos gázkezeléssel, mert olyan öblös a hangja a cuccnak, mintha szintén valami amatőr versenyről jönne. Mindkettő tojással a pedál alatt közlekedik az övezetben, az más kérdés, hogy mikor kiérnek a főútra (három utcával feljebb 6os főút), szerintem a Holdról is hallani, ahogy elrúgják neki. Persze van racsingboy is, a szomszéd utcában régi Swift nyitott vagy lyukas kipuffal, meg ötvenes kávédaráló, akarom mondani krosszmotorral. Különösebben nem zavarja, hogy merre jár, fiatal suhanc, előbb utóbb valaki közli vele hány óra...

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák