Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diabolis

    tag

    Lakott területen belül amúgy is lejjebb veszem a hangerőt, jöhet mentő, tűzoltó

    Helyes hozzáállás. Pont emiatt nem értem én sem ezeket a janikat. Főleg, hogy sok még a telefonját is basztatja a lámpánál, ergo figyelni sem fog.

    Én anno nálad khmmm "közvetlenebb" hangnemben kérdeztem meg egy ilyet vasárnap hajnalban, hogy ez neki miért jó? Mert az akkor tíz éves fiam nem élvezte az ébresztőt. Válaszolni nem tudott ugyan, de legalább elnézést kért és lehalkította. Én általában próbálom csendben létezni, és ezt elvárom másoktól is. A szomszédok is szólnak ha házibuli lesz náluk, én is előre szólok ha szombat reggel nyolckor felpörög a láncfűrész. Így ha a másiknak gondja van (pl beteg gyerek), tudja jelezni.
    Az általad leírt emberkének valószínűleg egy jobbról, nagy sebességgel és és vijjogva-villogva érkező tűzoltó kellene. Az amelyiknek egy szép nagy vas van az elején :D

    Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

Új hozzászólás Aktív témák