Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    idén 30 éves F-et adtunk el október elején 130ért :) ferdehátú, 6-7 éve rendesen kilakatoltattuk, küszöb és üzemanyagbetöltő környéke azóta is rendben volt... műszakilag korrekt volt a gép teljesen, mindig ráköltöttük, amit kért, nem is hagyott soha cserben... (egyszer kifogyott a benzin, mert a régi óra felakadt :D ...egyszer meg a gyári kuplungbovden szakadt el a városban... gyári volt még, filléres tétel... hengerfej 5 éve rendberakva, 6-7 éve vezérműszíjkészlet cserélve, kormánymű 1 éve felújítva, stb...)

    ilyen sztori volt itt eladás során :DDD ...aztán jött még egy srác megnézni, aki láthatóan értett hozzá, de ő nem saját részre kereste, majd a 3. érdeklődő teljesen komoly volt és el is vitte azonnal... akkor már 160-ért volt hirdetve, érdeklődött róla, körbenézte, tettünk egy próbakört, fülelte rendesen... neki opeljei voltak szép számmal, egészen gsi astra-ig bezárólag :) ...kör végén leállította és csak akkor tért az anyagiakra, amikor már nagyjából látta, mi az alku tárgya... mondott 130-at, alku nélkül leokéztam, mert korrekt vevővel nem akartam b*szkodni a filléreken... ja, a srác azon tette le a haját, hogy a tetőkárpit nem lógott... nézett is, hogy mi 10 éve ilyen állapotban vettük... látott már pár opelt, de ilyen idős kocsinál tetőkárpitot ilyen állapotban nem :B

    ui: azóta lett 2007-es B Zafira 1.1ért... tisztában voltunk, hogy erre kb az árának fele rá is fog gurulni rövid időn belül... azt még talán nem értük el, de közeledik és a hibalistán már nem sok tétel van (napi használatot nem befolyásolja)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Lenry #59 üzenetére

    figyelj, asszony kolléganőjének nevelőanyja ilyen, hogy mindenféle idiótaságban hisz :D ...beadatták az oltást és utána siettek piócát rakatni az oltás helyére, hogy "az majd kiszívja a befecskendezett mérget... és meg is döglött tőle azonnal a pióca" :C

    ...ezek után én nem lepődök meg már semmin :) (3. oltás után asszony bizonytalankodott, hogy "jó ötlet volt amúgy beadatni? ...miközben első körben ő erőltette... mondtam is neki, hogy "szólj a piócás embernek!!!" :DDD)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz #90088192 #88 üzenetére

    ...meg fel lehet dobni a platóra a döglött kengurut és fel lehet belőle tölteni a fagyasztóládát hússal :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz #90088192 #91 üzenetére

    ...akkor le kell sózni, fel kell füstölni, ki kell szárítani :D viccen kívül ettetek már kengurut? szokott néha lenni errefelé 1-2 boltban, de asszony nálunk a gondolattól is rosszul van, hogy megkóstolja... pár hete vettem füstölt szarvas-sonkát és azt is csak azután kóstolta, miután a 4.5éves fiunkkal bekajáltunk belőle és semmi bajunk nem lett :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Eastman #103 üzenetére

    Mostanában használhatja pumára... vagyis fekete párducra/macskára.... az már olasz konyha lenne akkor nála :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz hdman #109 üzenetére

    ...katalizátor van-é alatta tezsvírem? :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Ed3r_X_ #114 üzenetére

    1ért is simán kapsz olyat, amire fél év alatt ráköltesz még felet, hogy rendben legyen :) nővéremék fogták ki jól: gyerekük zenetanárától megvették 500ért a tdi passat-ját, ami első gazdás, végig szervizelt, garázsban tartott... azzal vásárlás óta semmi baj nem volt... csak hát náluk illett már, hogy visszaadja a karma, amit az előző kocsijukkal elvett, mert arra milliós összeg ráment, amit perelnének a kereskedőn (nem tudom hogy áll az ügy)

    héten beszéltem munkatárssal, hogy a 92es F-ünket 130ért adtuk el végül... ő mondta, hogy az ő classic-ját (ami pár évvel fiatalabb, c14nz asszem szintén) 120ért se akarták úgy elvinni, hogy 4 jó gumi alatta szép alufelnin és tele a tank :) plusz ott a katalizátor is... jön-megy a kocsi, megbízható... csak hát fehér és erősen látszódik rajta, ahogy széteszi alulról a rozsda... (miénk meg rendesen ki lett lakatolva pár éve... az a művelet is kb 180körül állt meg nekünk)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák