Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Hieronymus #35 üzenetére

    akvánál' kb csak ilyennel találkoztam support terén
    ha fel is vették a telefont - ami nem volt sűrű -, vagy ha válaszoltak mailre sok köszönet nem volt benne
    szerintem elég jól szemlélteti a hozzáértésüket, hogy egy visszavitt cpu-t én csomagoltam vissza, már megsajnáltam a srácot : )
    közvetlen előtte egy másik manus kb kidobott egy hölgyeményt a boltból mert túl sokat kérdezett - látszott rajta teljesen laikus, vagyis szakszóval láma : ) -, de milyen bolt az aki ezért kirak bárkit?
    hátazakva'
    részemről már rég soha többet, az ilyenek miatt, meg amiket századjára nem írok le

    firstshopot én is tudom ajánlani, bár soha nem vásároltam tőlük
    de egyszer félreraktak egy cpu-t aminek közben felment az ára és nem törölték a rendelést hanem felhívtak, és további néhány napra még elrakták - már 10e ft-tal drágábban el tudták volna adni -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Hieronymus #35 üzenetére

    "Én azt nem értem, hogy miért akadtok fel a raktárkészleten. Azt pontosan tudni kellene?"

    Azt pontosan tudnia kell a raktár programnak úgy a weblapnak is hogy az adott pillanatban hány eladható termék van RAKTÁRON...

    "Ebből mennyit fognak visszamondani a következő napokban. Mennyi megrendelt áru van úton."

    És ez mégis ki a fszt érdekel? Értem én hogy boltos vagy, de lassan írom hátha megérted:

    Azért hisztizek mert raktáron státuszban listázzák a terméket, ami nincs raktáron, és azzal védekeznek hogy a készletet a weblapon kézzel kell frissíteni. Ha nincs raktáron ne ird azt hogy raktáron van. Ok? Megvan? Érted? ... Írja azt hogy várható érkezés: dátum. Vagy külső raktáron. Vagy ami az igazság...

    Hagyd már abba a szokásos szar mellébeszélést, ne magyarázzál többet bele mint amit írtam. Tipikus magyar sűrű boltos mentalitás... Dehát eladható... Azt írtad a weblapra hogy 10 darab raktáron vagy 10 db eladható? Ja.. neked mindegy értem. Nekem nem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák