Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guriga1234

    addikt

    Még annak idején mobilról olvastam ezt a tesztet és találtam benne hibát. El is határoztam, hogy amint gép közelében leszek, leírom, de kiment a fejemből. Most beugrott, így leírom.
    "Viszont érthetetlen módon a 3,5 milliméteres fejhallgató-csatlakozót lespórolták róla" - ez nem igaz. Maximum úgy igaz, hogy nincs dedikált csatlakozó aljzat. Viszont lengő csatlakozó van, mégpedig azon a kábelkötegen, amin 6 db RCA aljzat, és 1 db 3.5 mm-es Jack aljzat van. A köteg másik vége a One Connect-be megy be, ahova a komponens is kerül (szemből a bal oldali széles csatlakozó). Mondanom sem kell, hogy a fejhallgató csatlakozó a 3.5 mm-es aljzatnál található.

    PS: A Killa_sample eleve hibás, ezt nem ártana mindig elmondani, ha már hivatkozol állandóan rá.

    "gyors mozgások esetén néha akadozást tapasztaltunk. Ennél is nagyobb baj, hogy a hajlítás miatt a háttérvilágítás egyáltalán nem egyenletes, a foltok sajnos megvannak, és a sarkoknál is átszűrődik a fény" - én nem tapasztaltam akadást, foltokat sem, és az enyémen nem szűrődik át a sarkoknál fény, a háttérvilágítás is egyenletes. Nem lehet, hogy valami hibás példányt kaptál tesztelésre?

Új hozzászólás Aktív témák