Hirdetés

2018. október 20., szombat

(#1) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Ez meg mi, ennyiért?
25 és 35 ezer ft.
Maximum!

[ Szerkesztve ]

אני מי שאני

(#2) okcsani

okcsani
(újonc)

:D :D :D

(#3) borand

borand
(tag)

Kezdődhet a "ennyiért drága" "mit képzel a Samsung" "ennyiért 3 Xiaomit veszek" kommentelés. :DDD

Btw érdekes ez az új szögletesebb design, főleg a hátlapon. Kíváncsi leszek, hogy az S10 is hasonló lesz-e, mert az S8-S9 egy kicsit nőiesen kereknek hat. Note formavilágot hozhatnák le 5,4 colra... Amúgy 6,44-et pletykálnak az S10+hoz, ami így szerintem notchos lesz. :N

(#4) zozzo72

zozzo72
(fanatikus tag)

Külföldi oldalon olvastam,hogy összevonja az A és a J szériát a Samu...

Indokként a kinai középkategoria erősödését hozták fel.

(#5) vodrosjozsi

vodrosjozsi
(senior tag)

Geez man..

Samsung Galaxy S9+/Samsung Gear S3/Samsung Galaxy S7

(#6) judas13

judas13
(őstag)

Bejön ez az új tiszta dizájn.
USB és a mérete miatt sajna eleve felejtős.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD

(#7) ollie válasza borand (#3) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Nem lesz notch, meg aggódj.

(#8) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Tudásához képest ez nagyon drága! :N

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#9) D013

D013
(fanatikus tag)

van pofájuk snapi 425-el zsonglőrködni 2018 vége felé :D ENNYIÉRT. Na mindegy.

(#10) Plazmacucci válasza Luck Dragon (#8) üzenetére

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Mennek az apple után alsó kategóriában is :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) ollie válasza D013 (#9) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

De nincs notch! Azért már felárat lehet kérni. :D

(#12) Luck Dragon válasza Plazmacucci (#10) üzenetére

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Legalább a raktárakban marad.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#13) volandy válasza ollie (#7) üzenetére

volandy
(fanatikus tag)

Olvastam, hogy kiad a Samsung egy Mini-t is!
Valós lehet az infó?

[ Szerkesztve ]

(#14) borand válasza volandy (#13) üzenetére

borand
(tag)

2 db S10-es lesz az egyik lapos a másik edge kialakításban a pletykálók szerint.

(#15) nuke7

nuke7
(PH! kedvence)

érdekes, de kicsi a kijelző... mikor jön már végre a rendes tablet, beszéd hangszóróval? Olyan 7" körül már egész normális kijelzőt kaphatna... :U

*** https://www.twitch.tv/nuke7 *** https://youtube.com/user/nuke7 *** https://discord.gg/5YP4edj

(#16) roli543 válasza borand (#14) üzenetére

roli543
(senior tag)

Emlegetnek többet is..
a cikkhez: értem hogy support és jó anyagminőség meg minden. De ez az ár akkor sem indokolt ezért a szettért..

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#17) kbyte1024 válasza ollie (#11) üzenetére

kbyte1024
(PH! addikt)

ez de durva ;) amugy ja,2giga ram meg snapi 425 csilliárd pénzért? jó felárat kérnek a noccs nélküliségért :K

(#18) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Maximum akkor fogadom el ezeket ennyiért, ha nagyon jó képeket lőnek (középkateg szint) és nem az Experiance rendszerrel jön, hanem a Google-féle rommal. Vagy GO-val.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#19) Ricardo

Ricardo
(PH! félisten)

Mind a két telefon ilyen áron nagyon gyenge ajnlat. Mi van mostanában a gyártókkal? Nokia 3.1, most ezek a Samsungok. Aztán megy a sírás, hogy alacsonyak az eladási számok. :U

(#20) skitter válasza borand (#3) üzenetére

skitter
(senior tag)

Ha az ár-érték arányt nézzük, a Xiaomi tényleg megeszi a Samut reggelire alsó- és középkategóriában. Felsőben kell még gyúrniuk kicsit, de van egy olyan gyanúm, hogy ott is lesznek meglepetések egy-két éven belül.

Az ember már nyugodtan idegeskedni se tud.

(#21) atike

atike
(PH! nagyúr)

Egyedül a notchtalanságuk a pozitívum számomra. Semmi más nem fogott meg belőlük... :)

(#22) K0vasz válasza judas13 (#6) üzenetére

K0vasz
(tag)

Ez gyk. majdnem ugyanúgy néz ki, mint a 2016-os A5 :) (csak a kijelzőarány más persze)

@(#14) borand: elvileg 3 modell lesz: egy normál, egy pluszos, meg talán egy lapos

(#23) #92841844

(törölt tag)

2GB RAM 2018 -ban...kevés. Az ára meg vicc.

(#24) mg1992mg válasza borand (#3) üzenetére

mg1992mg
(senior tag)

Jó, most nem akarom én ezt elindítani, de ennyiért már röhögve is a rendelést nyomom a Xiaomi Mi A2-re... Mindenféle márka fanboyság nélkül.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy Tab A6 10.1

(#25) joey04

joey04
(Jómunkásember)

Nem úgy volt, hogy kukázzák a J szériát?

Bazinga!

(#26) eclipse19 válasza skitter (#20) üzenetére

eclipse19
(fanatikus tag)

Felső kategóriában is.

Igaz, hogy az S meg a Note széria jobb/többet tud (főleg kamerában), mint a csúcs Xiaomi-k, de utóbbiak feleannyiba is kerülnek.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#27) doooo válasza joey04 (#25) üzenetére

doooo
(őstag)

Szerintem ezek az utolsók. Ilyen hw-rel nem tudták más néven kiadni ezeket. ;]

(#28) judas13 válasza K0vasz (#22) üzenetére

judas13
(őstag)

:)
Lehet, h igazad van de nekem ez valahogy akkor is frissnek tűnik formavilág szempontjából most. Csak ez az ár tényleg gáz.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD

(#29) ollie válasza joey04 (#25) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Jövőre.

(#30) dave_gahan

dave_gahan
(fanatikus tag)

OMG!!! Remélhetőleg ordas nagy bukásra van ítélve, a Samu hülyének nézi az embereket... ;] :DDD :Y :W

[ Szerkesztve ]

LG G2 black THA 32 GB stock v20a

(#31) #52588800

(törölt tag)

Úgy fogják vinni, mint a cukrot.

(#32) #92841844 válasza #52588800 (#31) üzenetére

(törölt tag)

Persze﹐mert a szolgáltató az emberek képébe tolja﹐aki nem ért hozzá meg el is hiszi milyen jól jár vele.

(#33) iNfAntRy

iNfAntRy
(senior tag)

Annyira unalmas már ez a minden második hozzászólás hogy 2GB és jajj milyen drága. Az A3 is 2 Gigával jött, de az 100 ezer forintba került, dupla ennyibe. Fogadok 1 millió forintban hogy ha 30 ezer forint lenne, akkor is ugyanez a sírás menne. 50 ezer ft környékén sztem jó ajánlat. A J3 2016 került 52000 ft-ba anno és az fényévekkel gyengébb volt. Talán pár év és végre megértik az emberek, hogy a Samsung sose fog kinai telefonok árszintjén mobilt árulni :U

Samsung Galaxy A3 (2017), Galaxy Tab 4

(#34) #52588800 válasza #92841844 (#32) üzenetére

(törölt tag)

Így van. Samu J3, J5, Huawei Y6, P20 lite havonta a top5 -ben van a szolgáltatóknál.

(#35) atike válasza iNfAntRy (#33) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Szerintem ne fogadj... :)

(#36) iNfAntRy válasza atike (#35) üzenetére

iNfAntRy
(senior tag)

Hidd el lenne olyan, akinek bármennyiért sok lesz, mert nem 8 giga ram van benne, SD 845 meg mit tudom én :)

(#37) Ricardo válasza iNfAntRy (#33) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

" Talán pár év és végre megértik az emberek, hogy a Samsung sose fog kinai telefonok árszintjén mobilt árulni"

Nem véletlenül jönnek fel a nagyobb kínai gyártók.

(#38) iNfAntRy válasza Ricardo (#37) üzenetére

iNfAntRy
(senior tag)

Igen, ez igy van, én viszont a hosszútávú (5< év) eredményekre leszek kíváncsi. Nyilván a 4. hely környékére fel tudnak jönni, de az Applet és Samsungot szerintem nem fogják tudni megszorongatni. A legtöbb ember nem bizik egy idegen, ráadásul Kinai gyártóban. Ne alapozzunk a mobilarena közösségére, mert mi csupán pár százaléka vagyunk a vásárlóknak. Átlagjózsi bemegy a boltba, nyilván fizet többet és vesz olyan telefont, amiről már hallott vagy nem tudom , látta a tvben. (vagy átlagjózsi pont azért vesz ksziaómit, mert átlagjózsi xd)

(#39) Tapsi75 válasza iNfAntRy (#38) üzenetére

Tapsi75
(senior tag)

Te meg ne alapoz a magyarokra
Kinában meg indiában már most is jobbak a xiaomi eladásai és ebben a két országban lakik az emberiség 1/3-a
Annyira elvagytok tévedve, a kutyát nem érdekli európa az 500 milla lakosával meg lehet nézni az lg is xarik ránk a leggyengébb g6 hozták europába

[ Szerkesztve ]

(#40) #52588800 válasza iNfAntRy (#38) üzenetére

(törölt tag)

Az okosteló eladások majd 70% -a kínai márka.

(#41) volandy

volandy
(fanatikus tag)

Hűha! Ezt azért jó lenne eldönteni!
Akkor most Xiaomit érdemes venni vagy Samsungot?
Félretéve azt hogy ez egy Galaxy J4+ és J6+ fórum ahol úgy látom vannak mindkét táborból.

(#42) Solten

Solten
(őstag)

Galaxy J4+: Snapdragon 425, 2GB RAM, 720 x 1480, ~£150-ert... :DDD Ok Samsung, egyes, leulhetsz.

Remelem jon megint valami fanboy (mint a Nokia 3.1 hirnel) aki elmagyarazza nekunk hogy az ultrasz@r valojaban qrvajo es best feature.

Az igaz, nem a koreaiak hibaja hogy egy-ket kinai magasra tette a lecet... :U

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#43) neoforce

neoforce
(fanatikus tag)

Azt gondoltam hogy a Samsung elemzi azért a piacot és lép valamit, hát nem.Megint a jó öreg recept, jó drágán jó szart. Aztán megy csodálkozás meg a hümmögés.A notch elhagyása +1.

[ Szerkesztve ]

(#44) ates

ates
(kvázi-tag)

A 32-es tároló mindenképp pozitívum, valamint a j4+ - t jobb ajánlatnak gondolom a Nokia 3.1-nél ami szintén meglepő a "Samsung" név alapján. A sikerességét v. sikertelenségét úgyis a szolgáltatói szektor eladásai határozzák meg. Átlag felhasználásra a 2/32 elég, kiugrálsi lehetőség - ahogy előttem is írták - a kamerában lehetne, de én ebben nem hiszek (a Redmi szintet biztos hozza, a RNote-t meg valószínű nem), de várjuk meg a tesztet egy hónap múlva.
Ja és az akksi 3.300-as , valamiben már előzi az "alap" Redmi sorozatot :DD

(#45) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Drága és bazi ronda mindkettő. :N

Apple iPad 6 (2018) garanciális számlával eladó!

(#46) Herreløse válasza #52588800 (#31) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

:D

אני מי שאני

(#47) boncser

boncser
(fanatikus tag)

HD kijelző 6"-on.. :C

(#48) zorzy4 válasza borand (#3) üzenetére

zorzy4
(őstag)

És tényleg, de legalább is egy note 5 öt, ami jobban felszerelt és jobb az akku.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#49) vodrosjozsi válasza boncser (#47) üzenetére

vodrosjozsi
(senior tag)

Ezt tudja az apple is csak ott 300 ezer ft ;]

Samsung Galaxy S9+/Samsung Gear S3/Samsung Galaxy S7

(#50) tamikomac

tamikomac
(fanatikus tag)

De a Snapdragon 425-nek a max. támogatása 1280x800, ezek meg 720x1480-asok, most akkor hogy is van ez?
De komolyan, jöjjön valaki aki ezt elmagyarázza.
A Huawei 18x9-es Y telefonjai az itteni mobilarena tesztek alapján brutál lassúak, akadnak, ez most az optimalizálás hiánya, vagy a 425-nek a Display Support-ja miatt van?

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.