2019. augusztus 17., szombat

(#1) BemApo

BemApo
(senior tag)

szép, tesztszik hogy zöld, de nem cserélném el a Lycosa -ám ra ;)

(#2) Findzs

Findzs
(addikt)

tetszetős meg biztos jó is csak hát az ára nem "magyar"
meg engem zavar az enter billentyű mérete, a hagyományos nagyságút jobban kedvelem

na meg a mai világban usb 3.0 -ás hubot rakhattak volna rá

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3) Hobbbyt

Hobbbyt
(őstag)

Háh.. imádom az ilyen 150$=150€ átváltásokat.. mivan ha én itt európában $-al akarok fizetni?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem. |.. sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s6e ..| Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore, QuadCore...

(#4) yakuza.tora

yakuza.tora
(addikt)

Nagyon beindult a piac! Minden napra egy mese :) Tegnap a QPAD, ma a MIONIX...

Alléz Olympique de Marseille!

(#5) aDM|RaL^

aDM|RaL^
(őstag)

Miert irjatok le h cherry mx a kapcsolo, ugyanis van abbol hat fele. Blue, black, brown.... Mindegyik mas stilusu, tipusu

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#6) TESCO-Zsömle

TESCO-Zsömle
(félisten)

"tömege 1,56 kilogramm [...] 1,6 mm-es acél kerettel [...] látták el"

Ezzel már tényleg ölni lehet. :B

Világítás terén viszont még mindig az ArtLebedev Optimus Maximus viszi a prálmát.

ELADÓ - EK-Supremacy EVO AMD - Full Nickel (ÚJ) / EK-FC Radeon Vega - Nickel (ÚJ)

(#7) v.tom válasza TESCO-Zsömle (#6) üzenetére

v.tom
(őstag)

Azt azért nem nevezném egyszerű világításnak, amit az art lebedev csinál. ;)

(#8) Probber

Probber
(őstag)

Ez legalább annyira röhejes mint a tegnapi QPAD.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#9) Day 'n' Nite

Day 'n' Nite
(aktív tag)

Nekem ebből csak az a "célszerszám" kell :K :K

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#10) Kom-ancs

Kom-ancs
(tag)

150$??
Nooormális???

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#11) benedekco

benedekco
(őstag)

Ez kell nekem. E nélkül már nem is tudom hogyan tudnék élni.
De most komolyan... ki a franc ad ki ennyi pénzt erre a "szarra"??? Gondolom a sznob hegyek, mert értelmes, gondolkodásra képes ember nem vesz ilyet. Mellékesen a "hagyományos" billentyűket is meg lehet csinálni csúcs szuperül. Úgy hogy évekig bírja. Az előző billentyűzetemet se azért váltottam le mert bedöglött... hanem mert gondoltam jobban passzol a retro gépemhez, a mostani meg a szemétből jött. Az előző egy kb 1000ft körüli kínai "fos" amivel élvezet írni a maiakhoz képest. Illetve Még AT-s csatis és még ma is csodálatosan üzemel PS/2 átalakítóval. Legalább 15 éves és működik!!!
Annak idején meg csak mikrokapcsolós bill-eket lehetett kapni. Persze gondolom mára fejlődött a technika, de szerintem egy mikrokapcsolóstól hamarabb szétesnek az ember ízületei. Szóval csak így tovább. Ja Pistinek kell a flipperhez, mert addig üti míg letilt a gép.... teccikérteni.
:U

Sokkot kapok..... oké legyen ilyen is... basszus, de ennyiért???

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#12) MerLinh válasza benedekco (#11) üzenetére

MerLinh
(senior tag)

És az még nem volt "gamer" bill mégis lehet 6 gombot nyomni =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#13) F e Z o

F e Z o
(veterán)

Dobhattak volna még rá néhány gyorsbillentyűt, én hiányolom róla.

Powered by ASRock łł Ramsünik --> https://tinyurl.com/yypvn5ws

(#14) dudika10 válasza benedekco (#11) üzenetére

dudika10
(veterán)

Én nagyon régóta szeretnék ismét mikrokapcsolóst. De mivel csak 1-2 cég gyárt jelenleg ilyet aranyáron mennek. Inkább örülni kéne, hogy végre lesz itt is verseny és ismét lehet majd kapni mikrokapcsolókat.
Próbáltad már a Steelseries G6-ot vagy G7-et? Nem azért jó, mert 50M leütést elvisel, hanem mert eszméletlen jó a billentyűk nyomáspontja, nincs olyan, hogy félig nyomja le az ember.
Kihagyhatták volna belőle a háttérvilágítást, csak felesleges felár. A 150 dollár meg tényleg vicc. Az előző Tt 75eurós ára már sokkal jobb de még mindig a duplája az ingerküszöbömnek. :(

(#15) Ł-IceRocK-Ł

Ł-IceRocK-Ł
(addikt)

Nem rossz ez a zöld szín, nvidásoknak nagyon tetszhet:D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#16) Prison85

Prison85
(senior tag)

Jó kis billentyűzet., odaadnám érte a Lycosamat :K 150 dolcsi viszont piszkosul sok érte. Mionix berobbant az iparba és máris Logitech illetve Razer áron adta a dolgait - látom ez az üzletpolitika továbbra is megmarad

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#17) macilaci78

macilaci78
(Korrektor)

Másfél kilós bill. Gémer bill 6 gombbal? Mástól láttam 20 gomb egyidejű lenyomását kezelő billt is. Olcsóbban. :U

Egyszobás garzon Szegeden a Cserzy M. utcában eladó, akár garázzsal is a parkolóövezet határán. https://ingatlan.com/29949866

(#18) judek

judek
(tag)

Elég randára sikerült. Nem tetszenek ezek a magas gombok (főleg ennyi pénzért)

(#19) _Volkovy_

_Volkovy_
(nagyúr)

Van olyan olcsó, nem-mechanikus, nem-gémer billentyűzet, amin a billentyűknek van háttérvilágítása?

(#20) dudika10 válasza _Volkovy_ (#19) üzenetére

dudika10
(veterán)

Legolcsóbb a Gigabyte K8100 amiből van magyar is. Az összes alatta levő amit próbáltam kukába való. :(

[ Szerkesztve ]

(#21) _Volkovy_ válasza dudika10 (#20) üzenetére

_Volkovy_
(nagyúr)

Ezt hol, s mennyiért tehetem magamévá?

(#22) dudika10 válasza _Volkovy_ (#21) üzenetére

dudika10
(veterán)

(#23) _Volkovy_ válasza dudika10 (#22) üzenetére

_Volkovy_
(nagyúr)

Köszönöm!!
Az így most sok, kipufogót kéne cserélni a verdán, pont annyiba fáj az is:(

Most nézem, ez is gaming kutyafüle.. Sima egyszerű design-al megáldott, de világítós bill kéne nekem.

[ Szerkesztve ]

(#24) Prison85 válasza _Volkovy_ (#23) üzenetére

Prison85
(senior tag)

Speedlink Alterno

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#25) _Volkovy_ válasza Prison85 (#24) üzenetére

_Volkovy_
(nagyúr)

bukó :(

többnyire FPS-re használom és erre egyáltalán nem ajánlom. Ez is a fő oka annak, hogy már egy új billentyűzet beszerzését tervezem, holott ez garanciális. Hosszú válaszidő, néha nem vesz be egy-egy kombinációt ami bizony meg tudja "tréfálni" a felhasználót egy kihegyezett játék alatt

(#26) Prison85 válasza _Volkovy_ (#25) üzenetére

Prison85
(senior tag)

Nem értelek. A Gigabyte-nál az volt a probléma, hogy "gémer" ennél pedig az, hogy "nem gémer"? :U

[ Szerkesztve ]

(#27) _Volkovy_ válasza Prison85 (#26) üzenetére

_Volkovy_
(nagyúr)

gémer=csiricsáré kinézet

a második viszont szimplán használhatatlan, ha tényleg olyan, amilyennek írja

(#28) LámaZ

LámaZ
(addikt)

Ez a sok kényeskedés....
Aki sokat gépel, az mind ilyen mechanikus billentyűzetre vágyik, mert kényelemesebb. 14-ért van.

Legyen minden jó!

(#29) nyunyu

nyunyu
(nagyúr)

Azt irja a weblapjuk, hogy Cherry MX Black gombokkal szerelik, ami nem kattog, plusz finoman jar, nincs hatarozott nyomaspontja, mint a barnanak vagy keknek.
Fekete van a SteelSeries 7G-ben is.

Sima Razer Blackwidowban kek van, Stealth Editionben meg barna.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.