Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcee

    addikt

    válasz Hopkins95 #6 üzenetére

    Elhiszem, hogy bejön nekik ez a marketing stratégia, de nekem rendkívül ellenszenves. Nekem egy oneplus készülékem volt, a 2-es, és imádtam (most apám használja és ő is szereti). Jó telefon volt, nem volt semmi komoly hiányossága a maga korában, nagyon jó összeszerelési minőség mellett külön tetszett, hogy a sandstone hátlappal nagyon stabil volt a fogása tok nélkül is. Mindezek mellett, hogy számomra eleve tökéletes volt, nagyon jó érzéssel töltött el, hogy olcsóbb volt a nagy gyártók csúcsmodelljeinél. (nekem akkoriban 100e volt a lélektani határ, mégis megvettem 130e-ért és örültem mint majom a farkának, mert így is olcsóbb volt). Kicsit olyan érzés, mint amikor 300A celeront 450MHz-en hajtottuk a PII-hoz képest fél-harmad áron.
    Már akkor is zavart a meghívásos rendszer, és igen, rögtön megvettem, mikor kaptam meghívót, és nem tudom eldönteni, hogy e-marketingtrükk nélkül is megvettem volna-e. Mindenesetre a O+2 Flagship-killer volt (számomra mindenképpen) és én azóta is ilyen telefont szeretnék.
    Erre most belebegtetnek egy ismeretlen speckójú, megjelenésű, anyagú és árú(!) készüléket, hogy rendeld elő, és a csapból is ez folyik. Hát kösz, de kösz nem! Az ár már nem jó, de az ellenszenves marketinget is sikerült felpörgetni. :(

    \m/

Új hozzászólás Aktív témák