Hirdetés

2019. június 18., kedd

(#1) Yutani

Yutani
(PH! nagyúr)

Ez ki szerint szép?

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#2) Csapoati válasza Yutani (#1) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Az RNG csapat bankszámlája szerint. :)

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#3) minek?:S válasza Yutani (#1) üzenetére

minek?:S
(őstag)

Nekem pl tetszik, attól függetlenül, hogy szeretem-e az RNG-t vagy nem, nekem tetszik ez a hűtő. Nem tudom mennyire minőségi, de külsőre szerintem szép.

"A középkorban az egyház égette az eretnekeket, aztán nácik, kommunisták voltak, most meg feminácik és SJW-k vannak."

(#4) Raysen623 válasza Yutani (#1) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

Szerintem. Végre egy nem másolt design ebből a fajtából.

(#5) b. válasza Yutani (#1) üzenetére

b.
(PH! nagyúr)

A backplate nekem bejön .Amúgy elég egyedi az egész, még ha nem is nevezhető " szépnek" . Bár ez azért szubjektív.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#6) Synthwave válasza Yutani (#1) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Hát, szerintem sok mostani RTX-en meg Vegán (de még alsóbb kategóriás kártyákon is) lévő ASUS/MSI ócókínaigagyi benyomást keltő, szintetökugyanolyan megoldásoknál biztos szebb.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) x_424 válasza Synthwave (#6) üzenetére

x_424
(senior tag)

Egyáltalán nem. Nagyon bazári ahogy ez kinéz. Kínai 10 éveseknek való.

(#8) Psychopeti válasza Synthwave (#6) üzenetére

Psychopeti
(senior tag)

Milyen szépen fog ez mutatni egy zárt gépházban :U
Nekem val oldalplexi (HAF-X NVIDIA EDITION) De ott sem látni mindent :K

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#9) minek?:S válasza x_424 (#7) üzenetére

(őstag)

Most gondolj bele, bazári ahogy kinéz, de még ígyis köröket ver az msi/asus/giga stb gyártókra :U

"A középkorban az egyház égette az eretnekeket, aztán nácik, kommunisták voltak, most meg feminácik és SJW-k vannak."

(#10) Robitrix válasza Yutani (#1) üzenetére

Robitrix
(újonc)

hmmmm
creative sb awe32 ct3620
rz a fajta lásd a képét a netről?

(#11) Synthwave válasza minek?:S (#9) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Egen..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#12) macilaci78

macilaci78
(Korrektor)

Hát volt már sokféle elrendezésben a gépem: asztal alatt, asztal mellett, monitor alatt, monitor mellett, monitor mögött keresztben, de sehogy sem esett kézre a gép hátulján lévő csatlakozókat, vagy gombokat nyomogatni. Nem lett volna ésszerűbb, kezelhetőbb dolog mondjuk a reset gombot két tüskével rátenni? Persze, nem minden házon van reset gomb, de ahol mégis, ott jobban kézre esik, mint a gép hátulja. Még jobb lenne, ha adnának egy külön gombot, amit normál 12-es furatba lehet illeszteni, meg vagy egy méter madzagot (kábelmenedzsment rulez), így a júzer ott fúrhatja meg a házat, ahol akarja. A gomb meg felőlem lehet bazári logós, világítós, gémör is.

Egy hardver küllemét azóta nem méltatom, amióta rájöttem, hogy teli oldallapos házaim lesznek. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#13) Raysen623 válasza macilaci78 (#12) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

Nekem is csak és kizárólag teli oldallapos házaim voltak és van. A megoldás egyszerű: leveszem az oldallapot. :DD

(#14) pomorski válasza Robitrix (#10) üzenetére

pomorski
(őstag)

Ilyen kártyám nekem is volt nemrégen, csak abban nem volt két sorban 6db negró.

(#15) schwartz válasza x_424 (#7) üzenetére

schwartz
(PH! addikt)

Tizeveseknek iskolataska valo, nem 2080. ;] (de ertem mire celzol)

(#16) Astroboy

Astroboy
(senior tag)

A kínaiak nem kínaiul írnak?
Vagy lemaradtam valamiről?

(#17) AAAgold válasza Astroboy (#16) üzenetére

AAAgold
(senior tag)

a "művésznevét" mindenki úgy írja, ahogy akarja...

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#18) Astroboy válasza AAAgold (#17) üzenetére

Astroboy
(senior tag)

Látom, mint egy ötéves. :(

(#19) csiby222

csiby222
(tag)

Ez nem nagy dolog az inno3d 2070-sén is van oled kijelző a három slotos változaton.

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül

(#20) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Arany-feketeben jobb lenne. :DDD

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Leica M10 📷 rcx.pw

(#21) minek?:S válasza Astroboy (#18) üzenetére

(őstag)

Miért, te hogy írod a művészneved?

(#22) Bandi995

Bandi995
(fanatikus tag)

Ez valami egészen borzalmas. Az OC potitól meg hangosan kifújtam az orromon a levegőt mikor megláttam. :DDD

(#23) Malák

Malák
(kvázi-tag)

"Kimenetek terén nem esetek túlzásokba a tervezés során, mert a hátlapon a három DisplayPort 1.4 és a magányos HDMI 2.0 csatlakozó társaságában mindössze az órajel megemelését inicializáló, dedikált gomb pihen."

Ha jól látom, van még ott egy USB-C / Thunderbolt 3 is, vagy nem?

(#24) b. válasza Malák (#23) üzenetére

b.
(PH! nagyúr)

elméletileg minden Turingon lesz/ van, jól látod :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#25) Malák válasza b. (#24) üzenetére

Malák
(kvázi-tag)

Nagyon helyes, hátha ez is segít elterjeszteni a szabványt!

(igazi izgalmat az jelentene még, ha tápra kötve azon a porton keresztül egyből lehetne külső dedikált videokártyának használni bárimlyen TB3 porttal rendelkező laptoppal. (nyilván egy másik videokimenetre menne a rákötött monitor))

(#26) Amerigo57

Amerigo57
(fanatikus tag)

Érdekes megnyilvánulások vannak az eredeti cikkben a kártyáról,

( videocardz.com ).

+1 minek?:S

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.