Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Tonyk #33 üzenetére

    Érted a lényeget, mégis folyamatosan kukacoskodsz.
    Pedig a TP-Link esetén pont a dolog másik felén állsz. Tehát még azt sem lehet mondani, hogy nem ismered a problémát a másik oldalról, egyszerűen csak vitázni szeretnél.

    Le van írva a szövegben is (témaindító cikk, visszakerestem), hogy pl annak a szerkesztője nem érte el gyárilag, csak a mókolós frissítéssel. Örülök, hogy neked nem kellett, de az, hogy valami jól működik, sosem a pozitív, sokkal inkább a negatív oldalon dől el, tehát elég adott esetben 1 ellenvélemény is, hogy nem megy -- Lásd TP-Link, százezreknek megy, Neked meg lehet hogy nem, adott esetben nem hiszem, hogy sokat érdekel a másik százezer, akinél megy; Android dettó - hozzáértésem miatt inkább a szarokkal találkozom, mivel azt hozzák, hogy csináljam meg, és azért el kell mondanom, hogy érdekesmód nem 1 és nem is 2 van ilyen

    A Windows amit kiír, az nem igazán megbízható információ másolásnál, ezt Te is tudhatod, minimum egy TC de inkább muCommander képet szeretnék, ha már bizonyítanánk valamit.

    Emellett pár hónapja, mikor újrahúztam a torrentet valami blőd automata beszarás miatt (amit persze nem csinál olyan amin gyárilag rajta van, és totál nem érdekel, hogy Nálad nem volt még vele probléma, mivel nálam meg igen, és nem is vagyok egyedül ezzel a fórum szerint), akkor már elérhető volt a legfrissebb (2.80 vagy 2.81), de a Zyxelre akkor épp a 2.77 volt listából telepíthető. Most épp lehet, hogy nem. Ettől még így volt, és lehet, hogy így is lesz. Mióta is van már kinn a legfrissebb? Mennyi a lag?

    Tényleg az van, hogy kicsit úgy jön le, direkt vitázni akarsz, mert tisztában vagy a problémákkal, mégis folyamatosan le próbálod tagadni őket, úgy alakítod a mondatokat. Nem baj ez csak semmi értelme.
    Ez a bajom az Androidhuszárokkal is, de majdnem minden törzsszurkolóval minden helyen. Hazudnak, ferdítenek, hogy úgy jöjjön le, amit vettek az a tökéletes cucc, és náluk az is tökéletesen megy, ami még a gyártónál sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák