Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rep3at

    őstag

    válasz moleculez #17 üzenetére

    Nem az ár/érték arányra gondoltam (most ha azt mondanám hogy abban egyértelműen szintén a Redmi nyert volna, itt biztos megköveznének. Nem mondom, de igaz..), hanem szimplán csak arra hogy legalább egy töltőt beledobhattak volna. Amúgy azóta ellopták és már másik van de ez mindegy is..

    Nem flame akart lenni amúgy, szinte az egész családom iPhone-t használ, én is nézegettem magamnak de egyszerűen nekem ennyit nem ér, persze megértem ha valakinek igen.

    Ez az egész töltőmentesség a C-re való átállással lett volna az igazi, így csak egy jó nagy lehúzás, ez egyértelmű. Persze erre is lehet azt mondani hogy ha egy gyártó a negyedennyibe kerülő telefonjának a dobozába már egyszerre gyorstöltőt (!!!) pakol akkor az nem környezettudatos. Pedig hát, pont az Apple nem az.

    Mégegyszer: Nem iOS/Android vita, tudom hogy az iOS mindenben jobb meg minden, nem is erre akartam reagálni, mindössze a "töltőmentességre", ami nem más mint pofátlanság. Politikai hasonlatokkal inkább nem élnék most..

    Forward thinking. كرر

Új hozzászólás Aktív témák