Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Tommer #38 üzenetére

    Teljes mértékben osztom. Fél év alatt Samsung 470-nél még mindig csak 2 a wear leveling érték. Az elején ment fel, amikor sokat installálgattam, meg 30 GB-os melókat pakoltam rá.
    Swap is rajta van, böngésző cache... Csak az ajánlások amiket változtattam.

    Nekem kb 15 év élettartam jönne ki kb, ha rendesen használnám.. de ha csak simán keveset használom és alig telepítek valamit, akkor még több is.

    De ha kibír 5 évet default sebességgel, akkor nekem tökéletes. Sajnos most HDD-s notira vagyok kényszerítve, és gyötrelem lassú :( Már kezdem újra megszokni a lassúságot, és mindig megüt, mikor átmehetek a nagygép elé :))

    (#45) syl5: Jómagam is így voltam, amíg meg nem vettem a 64 GB-os 470-et 25K-ért. Azthittem luxus, de most érzem a hiányát, amiért csak egy db van. Kétmagos laptopból egy pörgős gyors halk rendszert varázsolt (amíg abban használtam), a 4 magos asztali AMD-s gép meg végre ledobta a HDD szűk keresztmetszetét és kerregését.

    Szerintem 10x többet ér mint plusz 2 GB ram a gépbe.

    Tárhelyben meg nekem bőven elég, pedig sok program van a gépen, és mondom 30 gb-os hobbi videós munkákat azon vágtam. Amúgy játékok is ráférnének. Szóval megéri. Amíg nem használtál SSD-s gép után HDD-st addig nem érzi az ember mit ad :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák