Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    Na végig olvastam. Ez igazából csak egy kirándulás beszámolása ill. P45 nagyvonalú bemutatása. Azért tetszett a cikk. :) Mivel én várom az E3140-t és nem biztos, h megvenném a megjelenés napján, így számomra érdekesnek tűnik a P45. Kb. együtt fog megjelenni az E3xxx-es procikkal. Kisebb csíkszélesség kevesebb hőt és kevesebb áramot jelent. Ami nekem számít, mert ultra halk PC párti vagyok, ezért jó ha kevesebb hőt termel az a gép. Mivel nagyon sokat megy a gép is, ezért a fogyasztása is ha kevesebb mutat, csak jó. Tuningban pedig biztos, h lesz legalább olyan jó, mint a P35, sőt annál is jobbnak kellene lennie, bár már az is elég jó. :) Szóval én várom az Asus, de inkább az olcsóbb és ugyanolyan jó Gigabyte P45 lapokat. Aztán lehet, h majd maradok a Giga P35-DS3-nál. Ha ennél sokkal többe kerül ennek P45 megfelelője, akkor biztos maradok az eredeti tervemnél. Elvből nem adok többet 25 ezer ft-nál többet egy alaplapért. Kivétel, ha van rajta jó (DVI és HDMI) integrált videókártya, amivel kiváltok plussz egy felesleges hőforrást, a VGA kártyát (nem nagyon játszok), de ilyen sajnos nem nagyon van. Nos, remélem nyáron már upgradelhetek egy ismét 3 évre szóló, jó ár/érték arányú PC-be, amire nem megy rá a gatyám.

Új hozzászólás Aktív témák