Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    ide is leírom, amit már sok helyre az általam használt egymagvas 3810T-ről.
    - a bill nem biztos, h nagyon tartós lesz, találtam pár fotót itt-ott leleffenő gombokról (nem pont timeline, de ilyen típusú bill). nekem a backspace gyanúskodik.
    - a vékony kijelző hátránya, h bizony becsukott állapotban középen benyomva nagyon csúnyán be lehet nyomni, monnyuk nem tudom mennyire tesz jót ez a ledes képernyőnek. ráülni biztos, h nem szabad. :DDD
    ilyen árba ezek szerintem bőven beleférnek. senki nem akar rajtuk ugrálni.
    - a hangja volt az egyetlen csalódás. ha rá vagyon dugva a tápra, akkor más hőmérsékleti viszonyoknál kapcsol be.
    méla kussban van: 38 illetve 55 fok körülig (táp/akkus üzem). aztán táp alatt van egy halkan zümmögő venti zaj van. ellenben akkus alatt nagyon hangos (kb. 3 fokozat), de az meg nagyon hamar visszahűti.
    venti 2. fokozatba kapcsol tápnál 50-51 fok körül és 48-49-nél vált vissza. elég hamar, de ha folyamatos gyakva van, akkor folyamatosan megy a hangos venti.
    slusszpoén: átlagos használat mellett akkus üzemmódban, ha balance-ra van állítva, akkor sem lehet soha hallani a hangját (még ha a forró autóból veszem ki). ellenben táp alatt ugyanolyan használat meg gyakran felvisít a venti. ennyit jelent jelent az a 4-5 fok hőmérsékleti határ különbség.
    kb. mint az aspire one-nál. arra meg gyártottak progit, amivel bele lehet nyúlni az idegesítően lejjebbre rakott hőm. határokba. de sajna se a a1ctl se a AA1FanControl nem megy alatta. körbenéztem, mások is problémáztak ezen.
    felraktam az 1.10-es biost, de nem változott. a notebookreview fórumán írta valaki, h neki ezzel 1.2/1.4/1.6 ghz-t engedett, ezt sem vettem észre, illetve, h engedélyzte a virtualizációt, ami nálam továbbra sem megy hardveres támogatással.
    ha esetleg valaki tud valamilyen fan speed megoldást, azt szeretettel várom, mert ha az akkus hangot, (azaz hőm. határokat), vagyis a méla kusst lehetne produkálni tápra dugva, akkor tökéletesen elégedett lennék vele.
    szerk: a márka jóhíre miatt ajánlom a +2 év gart. nekem ezzel szerencsém volt, mert a bevezetéskor itthon az acer ajándék +2 év jótállással adta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák