Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btprg

    senior tag

    válasz NandoXXL #19 üzenetére

    Mi az hogy miattam? Én egy random alkalmazott vagyok, nem hiszem hogy miattam lenne bárkinek kicsi fizetése :D

    De egyébként te is meg #8 is funkcionális analfabéták vagytok? :W Ki beszélt arról, hogy az lenne a normális ha mindenki beérné kevéssel és húzza be fülét-farkát, legyen hűséges a szart se adó fukar céghez? Generálisan jobban meg kéne fizetni a munkát, igen, ez teljesen más téma.

    Én arról beszéltem, hogy vajon miért divat az, hogy valaki az egyetem után jelentkezik egy céghez, és azt képzeli hogy bármiféle referencia meg bizonyítás nélkül neki annyi JÁR mint akik már sok éve megbízható dolgozói a cégnek.
    Vagy miért képzeli azt, hogy azért mert elkefélt az életéből 5 évet hogy legyen egy andragógia közösségszervező diplomája, azért egy érettségivel is vígan végezhető munkára őt majd kétszeres fizetésért fogják felvenni.

    Ha ezekre nem tudtok válaszolni, akkor köszi, nem kell különböző szalmabábokat támadni, arra nem vagyok kíváncsi.

    "Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

Új hozzászólás Aktív témák