Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz DopeBob #3 üzenetére

    A 3xxx best, akárhogy is nézzük.. :K
    Tuningpotenciája nagy, 4GHz-et nevetve tudnak..

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

  • lipi67

    veterán

    válasz arty #41 üzenetére

    g31-ben megy q9xxx, milyen lapod volt? Játékra..Hm..Úgy 3 éve egy srác bejött a 2xxx-es topikba, s megkérdezte, hogy a 2180-as alkalmas-e irodai gépbe, mert játékra tuti nem stb..Hát.. A topik azzal a procival játszott..
    5200: Mivel tudtad, hogy mennyit és mivel játszol, minek vetted?
    Órajel: Nem csak az órajel divat, hidd el. Ha olyan gépe lenne mindenkinek amit ki si használ, akkor fenének kellne 100 mag meg 10GHz.. Csak ugye ez is "betegség". Ha meg csak a játék..Ott a konzol meg a homokozó. Egy átlag usernek egy 3xxx-es cerka elég. S ha azt nézed, hogy mennyiért kapsz, s kapsz mellette bő másfél ezer MHz-et (tuning), BEST.
    Ha meg meló (renderelés stb..) tuti nem ezt az ársávot veszi górcső alá a ponteciális vevő.

    "órajelfetisiszta laikusok" -Hm.. Ha laikus, nem fog (nem nagyon) emelkedni az az órajel...

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

  • lipi67

    veterán

    válasz hcl #51 üzenetére

    Jogos..

    (#57) lezso6: Engem se, az én cerkámat is becézték már Jenőkének is.. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

  • lipi67

    veterán

    válasz atesss #58 üzenetére

    Igen, s 1-2 ótvart leszámítva ..alaptalan. Valaki említette az első hsz-ek valamelyikében a Celeron 300A-t. Na, emlékszem lazán ment 450-et, s ha esetleg nem lehetett a lapban húzni, (volt olyan lap) a B21-es láb leragasztása-kitörése segített. Majd a Tualatinos 1xxx-as cerkák is jók voltak már és az E-1200-es..detto. A 3xxx meg igen is Best.
    Igényekhez kell igazítani, árazva is úgy van!!! Én mikor már nem nagyon melózgattam itthon, akkor kellett a q9550-es és a 4GHz-re húzott tuning is lekelt mert időhiányban szenvedtem sokszor, s nem volt se türelmem, se időm kivárni x-y szöszmötölést. Majd..sajna meló se úgy és annyi, igény se,s kb írógép lett a pc-ből, a 2 törpém játszott, netezett rajta. Egy nap hazahoztam egy E3300-at (kellett mert láttam fantáziát benne, (megy is 4,8-at) )
    Éjszaka cseréltem procit és szundi. Reggel a 2 törpe géppel kezdett, WoW, Sims3, stb..net, office és... NEM VETTÉK ÉSZRE A CSERÉT! Egyszerüen simán elég volt arra amire használták. Na..erre mondom, hogy jó vétel. 4GB rammal, UD3R-ben, 4GHz-en, 4870-nel még 1x se szóltak, hogy apa szar a gép. Akkor meg minek másik? Ha tesztelni, tuningolni akarok, akkor kapok kölcsön procit ami tetszik (most is egy 7200-est hajtok benne, megy is)
    SZerintem ez jó példa volt arra(remélem), hogy igen is, van létjogosultsága. S a többi (2180, 4300, 6300 stb..) kis prociknak is. Sok pc-be bőven ok. Sőt a 6320-as a nagyobb L2 miatt(4MB) 3,4GHz-en igen jó kis proci.

    -megyek,meglesem a topikot, csak vacsit kell főznöm-
    (#60) dízelracer : :) Ez az! A 965-ös IB9-ben 3,8-at ment a 2180-asOtthon vagy már?, lesz VGA-m?

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

  • lipi67

    veterán

    válasz Főcske #64 üzenetére

    Én..képtelen vagyok elszakadni is tőlük. Sőt!!! Most jó. Nem vagyok s nem is voltam soha eleresztve, és nem tudtam hetente procikat cserélni. Sok kitérő után visszavettema kis brutal p45 UD3R lapomat, a házam tuninra moddolva, stb..és vadászom a jó (egyedi) procikat. Nem nagy értékük van már (anyagi), könnyebben és olcsóbban megveszi az ember, vagy éppen kapja kölcsön, mint a mostani 7200-est, és élvezem minden pillanatát. játék a ref-ekkel, stb..és jön is az eredmény: [link]
    [link]
    Ha meg nincs mit tesztelni, jön a kis 3300-as, 4,2GHz-en alulfeszelve..[link]
    Nekem doszt elég..

    Hát..ez az! Mivel egy 2180-as is kielégiti a gépigényemet (sosem játszom a WoW-Sims3 duót megviszi.)ezért nekem nem vonzó a 1155. Mind1 mi vanbenne..

    Ha meg gép kéne..a leggagyibb lap, 2100, meg 4giga kuka ram. Az egész nem szimpatikus, kezdve a proci grafikus kütyüjável. Tfont is olyat szeretek ami telefon és nem pc, sőt nem dig.fényképező, arra ott a dig.fényképező, nem keverem..:)
    Ha nem kell vga erő igp-s lap oszt' csókolom, a procit meg égethetem kedvemre. Ha meg kell..ezek szart se érnek..

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

  • lipi67

    veterán

    Próbáltam a legkisebb FSB-n, legkisebb fogyasztással mit tud egy gagyi cerka3300-as.
    100-as FSB-ig tudok (lap miatt) lemenni, igaz ez is jó,a q9550-nel 197 volt az alja.
    Na itt (1250MHz) [EZT]a fogyasztást tudtam elérni valamivel több mint 0,65V-on volt Primestabil a rendszer

    Utána megnéztem, mit takar ez régebbi Celeronok, p4-ek függvényében : [link]

    szerintem nem rossz..

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

  • lipi67

    veterán

    válasz dízelracer #70 üzenetére

    Remek!!! :D

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

  • lipi67

    veterán

    válasz hcl #72 üzenetére

    Ki felejt? Nagyon "szemrevaló":)
    Az én 3300-am megy 4,8-on :))
    _most árulom, a kutyának se kell_

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák