Hirdetés
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- A kompakt házak gazdáit vette célba a Maxsun Blackwell architektúrás VGA-ja
- Computex 2026: AI-os évfordulók
- Csendes és ultrakompakttá varázsolható Logitech egér, egyhónapos akkuval
- Apple MacBook
- Mennyit ér manapság egy EVGA GTX 1080 8GB FTW
- ASUS ROG Ally
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- OLED monitor topic
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
WonderCSabo
félisten
3:10-nél kezdődik amiről beszélek. Akkor inkább úgy fogalmazok, hogy az ott biztosan nem gameplay, és ilyen nem volt az AW-ben sem.
Az ellenfelek (kezdeti mozdulatai) nyilván szkripteltek, a játékos sztem nem. Igen, ez nem volt az AW-ben, és mondja is a videóban, hogy ez egy új feature lett volna a második részben.

-
Fitzgerald
veterán
Azt írták, hogy ez a videó klienseknek készült, amikor demózták a projektet, hogy találjanak kiadót. Szerintem azt senki se tagadja, hogy szkriptelt az egész, sőt mitőbb ugye az eredeti AW nagyrésze is totál szkriptelt volt...
3:10-nél kezdődik amiről beszélek. Akkor inkább úgy fogalmazok, hogy az ott biztosan nem gameplay, és ilyen nem volt az AW-ben sem.
-
GeryFlash
veterán
-
M_AND_Ms
veterán
Számomra uncsi volt már a sok "zombis rész". És ekkor még a játék felénél se voltam.
Elvesztették a realitásukat és a változatosság a 0hoz közelített. Talán jobb lenne végignézni inkább a sztoriját a lámpás szarakodásokat kihagyva. Akkó meg minek játszani.
Én is a sok lámpás harcolás miatt fordultam el tőle - marha idegesítő volt, elvette az időt ésa figyelmet a történettől
-
WonderCSabo
félisten
Ez szerintem E3-ra készült, akármit is állítanak a videóban. Csak időközben jegelték a projectet, így sosem mutatták be. Az "interaktív" jelenetek szénné vannak scriptelve, ebből gondolom. Ez valakiknek készült, akiket ezzel akartak megvezetni, ahogy pl. a Bioshock Infinite demóval anno.
Azt írták, hogy ez a videó klienseknek készült, amikor demózták a projektet, hogy találjanak kiadót. Szerintem azt senki se tagadja, hogy szkriptelt az egész, sőt mitőbb ugye az eredeti AW nagyrésze is totál szkriptelt volt...
-
Fitzgerald
veterán
Ez szerintem E3-ra készült, akármit is állítanak a videóban. Csak időközben jegelték a projectet, így sosem mutatták be. Az "interaktív" jelenetek szénné vannak scriptelve, ebből gondolom. Ez valakiknek készült, akiket ezzel akartak megvezetni, ahogy pl. a Bioshock Infinite demóval anno.
-
WonderCSabo
félisten
A cikket elolvastam, videót megnéztem, de fenntartanám a jogot, hogy ne értsek vele egyet.
Nem minden játék kell úgy véget érjen, hogy a mindenki által kedvelt, megmaradt főhősök a kamerába nézve elsütnek egy jó poént és kacagnak amíg a fade-out véget nem ér... de lehet, hogy ezzel a véleménnyel egyedül vagyok itt.Lehet, de szerintem itt nem ez a helyzet, egyértelműen a folytatásra volt megírva a sztori vége.
-
GeryFlash
veterán
A grafika, a hangulata és sztorija nagyon tetszett az első résznek, de a játékmenet nagyon repetitív és unalmas lett egy idő után. Ettől függetlenül remélem hogy lesz egy 2. rész
-
Nunder
őstag
Remek játék, túl azon, hogy a játékmenet kicsit repetitív, elképesztően fogós atmoszférát teremt. Szerintem mindenki kicsit "becsmérelve" áll hozzá, hiszen azóta rengeteg hasonló stílusú játék jött ki, amik közül szinte mindegyik csavart valamit az eddigi bevett normákon. De az Alan Wake szerintem megállja a helyét még mai szemmel nézve is.
-
sTERNI
senior tag
Egyáltalán nem volt kerek, óriási cliffhanger van a végén, ezt le is írja direktben a cikk.
DraXoN:
Az utóbbi eléggé gyenge és "egyhangú" lett, mint ha sokkal kevesebb pénzből készítette volna egy másik stúdió az eredeti alapján.
Ez pontosan így volt, ahogy a cikk és a videó is mutatja.
wolfman: Ez csak egy nagyon alap demo, még nem sok fejlesztés történt az első rész óta.
Senki se nézte meg a videót és olvasta el a cikket?

A cikket elolvastam, videót megnéztem, de fenntartanám a jogot, hogy ne értsek vele egyet.
Nem minden játék kell úgy véget érjen, hogy a mindenki által kedvelt, megmaradt főhősök a kamerába nézve elsütnek egy jó poént és kacagnak amíg a fade-out véget nem ér... de lehet, hogy ezzel a véleménnyel egyedül vagyok itt. -
Psychopeti
senior tag
Az eddigi legjobb játék a HL széria után számomra
Nagyon sajnálom hogy még pár évig nem készül belőle folytatás 
-
haddent
addikt
Ha jó tudom kizárólag PC és Xbox? Tehát engem már nem érint sajnos.. De az eggyel játszottam PC -én és az egyik legjobb játék, viccen kívül a last of ushoz hasonlítanám. Na jó, nem egészen annyira, de nagyon jó. Kár érte

-
WonderCSabo
félisten
Egyáltalán nem volt kerek, óriási cliffhanger van a végén, ezt le is írja direktben a cikk.
DraXoN:
Az utóbbi eléggé gyenge és "egyhangú" lett, mint ha sokkal kevesebb pénzből készítette volna egy másik stúdió az eredeti alapján.
Ez pontosan így volt, ahogy a cikk és a videó is mutatja.
wolfman: Ez csak egy nagyon alap demo, még nem sok fejlesztés történt az első rész óta.
Senki se nézte meg a videót és olvasta el a cikket?

Én meg a hírt nem olvastam el rendesen, most vettem észre, hogy le lett spórolva az eredeti cikk linkje.
-
WonderCSabo
félisten
Egyáltalán nem volt kerek, óriási cliffhanger van a végén, ezt le is írja direktben a cikk.
DraXoN:
Az utóbbi eléggé gyenge és "egyhangú" lett, mint ha sokkal kevesebb pénzből készítette volna egy másik stúdió az eredeti alapján.
Ez pontosan így volt, ahogy a cikk és a videó is mutatja.
wolfman: Ez csak egy nagyon alap demo, még nem sok fejlesztés történt az első rész óta.
Senki se nézte meg a videót és olvasta el a cikket?

-
wolfman
veterán
Úgy látom a játékmenetben szinte semmi változás nincs, így nem is bánom hogy nem jelent meg. Így egy ugyan olyan 3. rész született volna, vagyis második.
-
Sirandrish
legenda
Nekem nagyon bejött az első rész

-
Jeanne d'Arc
addikt
Az első része tetszett, bár úgy emlékszem nem vittem végig.
-
DraXoN
addikt
Az első jó volt, a "befejezés" -> American Nightmare, holmiért kár volt.
Az utóbbi eléggé gyenge és "egyhangú" lett, mint ha sokkal kevesebb pénzből készítette volna egy másik stúdió az eredeti alapján.
Ugyan nem volt rossz az se, de az első után az abban levő a néhány helyszín nem volt túl változatos. -
raskolnikoff
őstag
Számomra uncsi volt már a sok "zombis rész". És ekkor még a játék felénél se voltam.
Elvesztették a realitásukat és a változatosság a 0hoz közelített. Talán jobb lenne végignézni inkább a sztoriját a lámpás szarakodásokat kihagyva. Akkó meg minek játszani.
-
sTERNI
senior tag
Nekem nagyon bejött a játék, anno, de folytatni kár lett volna. Úgy volt kerek, ahogy volt, még az American Nightmare se kellett volna mögé.
-
tyaty1
tag
Ebben az álláspontban nincs semmi érdekes. Az pont jó, ha egy folytatás nem ez ez előző rész után jön ki.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- sziku69: Szólánc.
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Apple MacBook
- EAFC 26
- Fotók, videók mobillal
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Anime filmek és sorozatok
- Mennyit ér manapság egy EVGA GTX 1080 8GB FTW
- Milyen okostelefont vegyek?
- További aktív témák...
- Készpénzes / Utalásos konzol felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- Készpénzes / Utalásos konzol felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG XBOX Ally X 24GB/1TB kézikonzol garanciával, hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol játékkal garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


Nagyon sajnálom hogy még pár évig nem készül belőle folytatás 


