Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz abéla #29 üzenetére

    Köszönöm szépen, én a saját monitorommal RGB színparádé nélkül, 27"-on, színhelyesen, görbén, 72Hz-n vígan elvagyok, 80e-t fizettem érte újkorában 2016-ban.

    Cserébe nem folyik ki a szemem a PWM-től, a nyakam nem törik ki a nagy forgatásban (~80cm-ről nézem), és az asztalon is elfér mellette egy másik monitor, ami nekem sokkal fontosabb. 32"-nál nagyobb(16:9-es) képernyőnek én PC mellé nem látom értelmét íróasztalra. Tudod, ergonómia is van a világon.

    Ha konzolozni támad kedvem, akkor meg ott a Samsung ue40mu6452 TV-m 40"-on, kb 120 centire tőlem - ott már jól jöhetne a +9", de a világot nem váltaná meg, cserébe azért a TV-ért is "csak" 130e-t adtam ki. PC-re eszemben sincs rákötni, nem arra való.

    Nem mindig a nagyobb a jobb, én használni szeretem az eszközeimet, nem méregetni.
    49" szerintem semmilyen szempontból nem alternatíva íróasztali PC-s játékra, a foteljáték meg nem kenyerem, és ott annyival nem is ad többet, ugyanis nem a méret a fontos, hanem hogy mekkora részét fedi le a látótérnek, és bizony pont ugyanott vagyok 80cm-ről a 27"-os monitorral ebből a szempontból, mint 160cm-ről egy 55"-os TV-vel lennék.

    A jelentéktelen tesztoldal cikkek egy részét elolvastam, továbbra sem értek egyet veled, a fentebb leírtak miatt.

    Az meg, hogy 260 vagy 280e-be kerül, majdnem mindegy, kb az én monitorom újkori ára a különbség a cikkben szereplőhöz képest...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák