Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    válasz mad823 #2 üzenetére

    Az a baj, hogy meg a millio feletti tvkben is mindennapos a 100 megas ethernet port, illetve a 2 giga ram valami olyan ocska soc-val, aminel egy 3-4 eve 20 ezer forintba kerulo mobil joval erosebb. pedig ott a kijelzo,a haz es az akksi is bene volt az arban. mererte siman beferne egy notebook alaplapja is mar a 40" modellekbe is, de minimum egy samsung s9 szintu hardvert elvarhatna az ember. Ha mar android, akkor fontos lenne, hogy minden alap funkciot a tv sajat operacios rendszere kezeljen nativan, par milisecen belul, mig a bonyolultabb extrakat, appokat rabizhatjuk a joval lassabb androidra.
    Nekem 3.5 Webos fut az LG tvmen, de sok szuksegem nincs ra, ha lehetne pcrol ki-be kapcsolni a tvt,akkor a taviranyitot is kidobhatnam.
    Kizarolag monitornak hasznalom.
    Az elozo,15 eves sony tv-m ugy viselkedett, hogy a pc bekapcsolasaval indult a tv is,ha azon a hdmi csatornan kapcsoltam ki,amire a gep van kotve.

    Nem is ertem az embereket, hogy miert szenvednek a webos,android bongeszokkel,meg az olyan appokkal,amikbol a windowsos valtozat funkcioinak fele,haromnegyede hianyzik.

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák