Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

(#1) FoxiestFox

FoxiestFox
(nagyúr)

Akkor a HD3650-hez ne várjak drivert. :D

http://www.flickr.com/photos/sansphoto/ - https://www.instagram.com/alxreedxx/

(#2) Sarkadi

Sarkadi
(tag)

Jó látni, hogy HD 7000-es széria is még ennyire támogatott és nem szorult háttérbe. Ez mindenképp plusz pont nálam, egyre jobban várom, hogy egy stabil Windows 10 pihenjen a vinyómon. :)

MSI 970 GAMING + GIGABYTE GTX 960 4GB OC + AMD FX-6300 @4GHz@ 1,192V + CM Hyper TX 3 EVO + Corsair XMS3 4x4GB DDR3 1600MHz + FSP Hexa 400W + Fractal Design ARC R2 + Hama uRAGE Illuminated + Hama uRAGE Reaper NX

(#3) csizi90

csizi90
(aktív tag)

Az összes Windows-os táblagép bay-trail-es IGP-vel lett kiadva, kicsit gáz hogy pont ezt nem támogatja már az intel, főleg ha már alapból jár hozzájuk a Win10 upgrade.

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#4) AxBattler válasza csizi90 (#3) üzenetére

AxBattler
(nagyúr)

+1, pedig kezdtem megörülni, amikor láttam, hogy ingyen lehet majd frissíteni. Kenhetem a hajamra... :(((

És akkor most nem fog lejárni az IGP-k támogatása 2 év után? :F

.............................. "Cable management is for the weak!" ................................

(#5) MZperX75

MZperX75
(addikt)

NVida 4XX-es szériától támogatja :C

[ Szerkesztve ]

(#6) hcs89

hcs89
(csendes tag)

Szóval akkor a Ivy és Bay Trailes IGP-k Intel részéről már el is vannak felejtve? :(((
Az Intel driver támogatása egyszerűen botrány :(

[ Szerkesztve ]

(#7) PuMbA

PuMbA
(félisten)

Hú, de jó, hogy Kabinit vettem, mert gondoltam, hogy az Intelnek nem lesz Windows 10 támogatása, a GCN még kihúz jó pár évet :)

[ Szerkesztve ]

(#8) ETOM

ETOM
(addikt)

GTS 250 kuka :DDD

(#9) Jack@l

Jack@l
(veterán)

Megszűnt a tier-ezés? Ezért kár volt riogatni a népet vele...

(#10) CsonkaImo válasza Jack@l (#9) üzenetére

CsonkaImo
(addikt)

Erre én is kíváncsi lennék. Szerintem sajnos nem szűnt meg, csak itt most a konkrét támogatást jelzik. Mivel ugye az MS nagy reményeket fűz az Xbox One és DX12 kapcsolatába, ami pc-n nem lesz elérhető.

(#11) Tikakukac

Tikakukac
(félisten)

Shit happens... :B

A legjobb kérdés: a gyártókat mennyire pénzeli az Ablakok? Itt akkora káromkodás-cunami lesz mikor az emberek rájönnek, hogy van Win10 és hozzák a notikat telepíttetni...hát lelkünkhöz légy kegyes Ó Uram, Win8 és 8.1 után sokkal rosszabb mondjuk nem lehet.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#12) Abu85 válasza Jack@l (#9) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Nem szűnt meg, de a DX12-ben minden opcionális, régóta erről írunk már. Az API a specifikációban nem követel többet, mint a DirectX 11. Pár sor kell csak az eredeti Xbox One kód elejére és ha xy fícsőrt xy hardver nem támogat, akkor az azokhoz tartozó funkciókat a program a kreált erőforrás tudásának megfelelően automatikusan letiltja. Azért lett így felépítve az egész, mert nincs egyetértés a gyártók között, hogy mennyire kell okos hardver, így a Microsoft kitalálta ezt a megoldást, így a fejlesztők célozhatják az Xbox One-t, miközben a program futni fog PC-n csak éppen nem biztos, hogy minden effekttel. Ez a megoldás mindenkinek tetszik.

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#13) FollowTheORI válasza Jack@l (#9) üzenetére

FollowTheORI
(nagyúr)

Az más... itt csak azt mondják hogy lesz e vagy sem új driver/támogatás rá...
Az hogy milyen megint más kérdés.

Steam/Origin/Uplay/PSN/XBOX: FollowTheORI / BF V Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#14) Móci válasza FoxiestFox (#1) üzenetére

Móci
(addikt)

A notiban lévő HD 4330-ahoz sem jön akkor már... Mondjuk legalább 8.1-hez van béta, ez is dicséretes. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15) Abu85 válasza CsonkaImo (#10) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

PC-n a DX12 mono módja nem lesz elérhető, az alap mód meglesz. A mono mód egyébként nem lesz sokkal több, csak pár kiterjesztést ad hozzá a közös alaphoz. Főleg azoknak a fejlesztőknek való ez, akik még a DX12 alap módjánál is mélyebbre akarnak ásni. Főleg az exkluzívoknál lesz ez divat.

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#16) Interceptor

Interceptor
(addikt)

A sandy Bridge igp-jével mi a helyzet ott még beépített támogatás sem lesz?

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#17) DaveJr

DaveJr
(őstag)

Nem lepődtünk meg az Intelen. 2 éves a cuccod...vegyél újat!

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#18) Elrood

Elrood
(őstag)

TeraScale 2-re leszek kiváncsi, végül melyik lesz, mert céges gépemben HD 7450 van (7xxx sorozat és nem GCN, éljen az átnevezősdi), és netbookomban brazos.

Másrészt igen jó döntés volt, hogy nem veszek Bay Trail-es notebookot. Megvárom a Cherry Trail-t.

Viszont ha Haswell legacy lesz, az sztm elég nagy botrány...

[ Szerkesztve ]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#19) Khan13 válasza Interceptor (#16) üzenetére

Khan13
(senior tag)

Az aktuális hivatalos TP builden nekem a Diablo 3-nál több fps-t produkál, mint W8.1-en. Szóval fog adni képet, de nem garantálnak semmit.

AMD HD 7770 a DX12 támogatott listán van. Csak azért, mert a 11-et tudja, és így alsó tiernek megfelel, vagy valami többet is fog támogatni? Ha van már erről konkrét információ, akkor hálás lennék a felvilágosításért/linkért! :R

Neumann (szki) -->Petrik TISZK --> Neumann (ÓE) :D --> TMPK/NIK --> kész... Phd? | Lumia 950 - Windows 10 Mobile

(#20) FoLey-v válasza ETOM (#8) üzenetére

FoLey-v
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Én meg szerencsére vettem GTX 460-at. :D

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • Xiaomi Redmi 5 Plus 4/64GB Black Global Version •

(#21) Interceptor válasza Khan13 (#19) üzenetére

Interceptor
(addikt)

Nekem csak annyi kell, hogy vga váltásnál a néhány napos átmeneti időszak alatt, adjon képet és dolgozni, netezni elég legyen, esetleg régi gammák fussanak mint pl a fallout 1,2. De ez utóbbi már nem szükséges. Nincs kedvem elővenni bepakolni majd az X300SE-t újra, azt sem tudom megvan e még :D

[ Szerkesztve ]

(#22) Khan13 válasza Interceptor (#21) üzenetére

Khan13
(senior tag)

Ha belegondolsz bármilyen képmegjelenítőt teszel a gépbe, lesz képed. Lehet, hogy a FullHD monitoron 800x600, de lesz kép :D Ennyire pedig azért nem rossz a helyzet, minden alap dolog működni fog.

Neumann (szki) -->Petrik TISZK --> Neumann (ÓE) :D --> TMPK/NIK --> kész... Phd? | Lumia 950 - Windows 10 Mobile

(#23) Harlek

Harlek
(tag)

Hát, ha minden jól alakul, akkor ezek szerint az 560Ti-m még ki fogja bírni a Windows 10-et. Vagy rosszul olvasom és frissítenem kell?

(#24) Milgram1 válasza Harlek (#23) üzenetére

Milgram1
(aktív tag)

Persze. Én is 560-nal vagyok. :K

"with a great processing power, comes a great responsibility" - Hackerman

(#25) kenand

kenand
(addikt)

Összekaphatná magáz az AMD igazán. Ha már hardware terén minden fronton teljesen lemarad, legalább sw támogatás lehetne jobb...

(#26) MongolZ

MongolZ
(addikt)

Hát, a Richland sem egy öreg APU... remélem azért a Terascale2 mainline lesz.

(#25) kenand: Neked most van valami bajod konkrétan, vagy csak puffogsz? Mert ehhez a cikkhez ez a hozzászólásod teljesen alaptalan.

[ Szerkesztve ]

(#27) csizi90 válasza AxBattler (#4) üzenetére

csizi90
(aktív tag)

Ráadásul a Bay-Trail kb current gen. ugyanis még nincs proci ami váltotta volna, még most is jönnek ki vele tabletek lásd HP cikk.

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#28) Kristof93

Kristof93
(aktív tag)

En arra vagyok kivancsi, hogy mi lesz az optimus laptopokkal. Eleg sokban van a dx12-re kepes nvidia gpu mellett Ivy/Sandy Bridge igp.

(#29) Reinkz válasza Khan13 (#19) üzenetére

Reinkz
(senior tag)

GCN, szerintem Tier3mas szóval teljes a dx12 támogatása.

(#30) TeeJay

TeeJay
(nagyúr)

mázli mert a laptopomban AMD Mobility Radeon HD 5470 van és akkor ezek szerint még W10-et tolhatom majd vele :R
az Intel az meg nagy LOL :D
csak az utóbbi hónapban jó pár ismerős laptopját javítottam amikben Sandy vagy előtte lévő procik voltak, kb. azok ne számítsanak semmire pedig egyáltalán nem rossz gépek még

Mixgyűjteményem + megamixek + saját mixeim egy helyen ---> https://www.mixcloud.com/trance4ever/

(#31) berVi

berVi
(senior tag)

Tehat az Intel mar a 2 eves vasat is nagy ivben leszarja. Good job.

(#32) LordX válasza kenand (#25) üzenetére

LordX
(veterán)

Végül is az összes közül neki van magasan a legtovább tartó támogatása, szedjék már össze magukat. Ha az emberek elégedettek a 6 éves termékkel, hogy fognak úgy venni újat, ha nem szüntetik meg a támogatást?

(#33) LordX válasza berVi (#31) üzenetére

LordX
(veterán)

.. ami mai nap lehet venni a boltban.

(#34) satz18

satz18
(őstag)

Akkor elvileg az ivy bridge-re jövő beépített driver arra ezért elég lesz, hogy az optimusos nvidia dGPU-s drivert rá tudjam telepíteni?

Asus GL502VS, Lenovo x60, LG G4, PS 3

(#35) Khan13 válasza Reinkz (#29) üzenetére

Khan13
(senior tag)

Én is így tudom, de valahol már olvastam, hogy mégsem fog mindent támogatni.

(#36) Mokó

Mokó
(aktív tag)

Na majd a MATROX MILLENIUM villanthat itt is!
Az önmagának ir drivert nincs ami megállitsa :C :C :C

BEST pci vga ever ha brickelted a pciex akármid :R

(#37) sz.balazs.95

sz.balazs.95
(veterán)

Ezek szerint a HD 7770-em támogatja a DX 12-t :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#38) Interceptor válasza sz.balazs.95 (#37) üzenetére

Interceptor
(addikt)

Mivel GCN, így igen, elvileg a legmagasabb szinten támogatja.

(#39) sz.balazs.95 válasza Interceptor (#38) üzenetére

sz.balazs.95
(veterán)

kíváncsi vagyok, hogy a játékokban mennyire lesz érezhető különbség a 11 és a 12 között. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#40) Dtomka válasza sz.balazs.95 (#37) üzenetére

Dtomka
(addikt)

Mivel GCN, persze, hogy fogja, de hogy mire lesz elég, az már egy másik kérdés. ;] :)

[ Szerkesztve ]

(#41) RyanGiggs

RyanGiggs
(őstag)

De mi van azokkal akiknek Sandy Bridge lapijuk van??
Kép se lesz? Semmi?

Az nem lesz megoldás, hogy egy Win7(8.1)-es drivert feltelepítek úgy, hogy kompatibilitási módba belemegyek, és ott "átcsapom" a rendszert, így feltelepül, és működni fog? :F

Így jártam már sikerrel, egy hangkártya driver már nem volt kompatibilis a Win7-el, de átállítottam a kompatibilitási módot Vistára, feltelepült, és még hang is lett!

(#42) Jack@l válasza RyanGiggs (#41) üzenetére

Jack@l
(veterán)

2d simán lesz arra is, max nem játszol dx12 alatt... (de nem sok jobb laptopod adnak el csak intel igp-vel, általában ott van mellette egy nv gpu is)
Jövő héten kiderítheted, jön a win10 customer preview.

[ Szerkesztve ]

(#43) RyanGiggs válasza Jack@l (#42) üzenetére

RyanGiggs
(őstag)

Szóval akkor filmnézésre, netezésre jó lesz!

És valami DX11-es játékra jó lesz? Vagy arra még az Ivy Bridge se, mert az "is" csak beépített drivert kap?

Azért érdeklődök,mert asszony gépébe csak Sandy IGP van! Nekem Ivy Bridge, viszont azon IGP-vel szoktam játszani a FIFA11-et. ;]

[ Szerkesztve ]

(#44) mdraco

mdraco
(senior tag)

TeraScale 2 (HD 5000/6000, Brazos, Llano, Trinity, Richland) / legacy vagy mainline / nincs DirectX 12 támogatás.
Akkor ezt tekinthetjük legacy-nak mert úgysincs Dx12. Mainline meg Directx 11 kizárja egymást. Jól gondolom?

(#45) Atom_Anti

Atom_Anti
(senior tag)

Na szép AMD már tavalyi Richlandukat sem támogatják DX12-vel, szerencsére Nvidia rendesen kitett magáért :R .

(#46) apatyas válasza Atom_Anti (#45) üzenetére

apatyas
(Korrektor)

Ha flém, hát legyen flém: az nvidiáddal is kitörölheted majd dx12 ügyben, hasonló korban megjelent kártyát véve alapul. Majd nézd meg, igazából mit támogat belőle. A kulcsszó: "tier".

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#47) Peat;)

Peat;)
(veterán)

Ez alapján nvidia veszi legkomolyabban a terméktámogatást, a gyakorlatban meg majd kiderül.

(#48) Jack@l válasza apatyas (#46) üzenetére

Jack@l
(veterán)

Majd ha a probléma nem kitalált igényből fakad, visszatérünk erre a tier 3-ra :)
Egyelőre még nem láttam semmit ami hiányolná. Nagy valószínűséggel ami a tier2-t átlépi, az vagy nagyon szarul van programozva, vagy megeszi reggelire a mostani csúcs (amd-s) kártyákat is.

20 Lara futkározik lobogó hajjal egy képen és hasonlók...

[ Szerkesztve ]

(#49) Dtomka

Dtomka
(addikt)

Kíváncsian várom a DX12 es játékokat...persze a win 10 -et is :)

[ Szerkesztve ]

(#50) kokyt válasza Elrood (#18) üzenetére

kokyt
(senior tag)

"Viszont ha Haswell legacy lesz, az sztm elég nagy botrány..."

A közeljövőben égetően esedékes a notebook-om cseréje. Broadwell-t szereték már venni, de a piacon jóformán csak Haswell van. Nem 1-2 évre tervezek, úgyhogy ez a legacy lehetőség nálam erősen kiverte a biztosítékot :(((

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.