Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz #88470784 #25 üzenetére

    " ... nem olyan egyszerű csak úgy betenni azt a kamerát a kijelző mögé ... "
    Sírva könyörgöm, ne tegyék! Addig semmiképp ne, amíg nem kompromisszum mentes (ld. az első ujjlenyomat-olvasók). A notch-okat és a lyukakat pedig be sem kellett volna arra az átmeneti időszakra hozni, míg ezt meg nem oldják. Izzadtságszagú mindkettő.

    " ... rengeteg teszt fejlesztés van olyan dolgok mögött amit természtesenek veszel ... "
    Biztos így (is) van, de sokszor érzi úgy az ember, hogy a nem kevés pénzért, amit leszurkol a kasszánál, még kap egy beta tesztelő "pozíciót" is.

    (#26) Ricardo
    "Ez az amit még nem csinált meg senki."
    Tudtommal még ők sem. Csak csináltak egy ilyen eye candy rendert, amitől mindenki maga alá csurizik.

    (#28) dutrás
    "Őrült nagy a választék választhatsz olyat ami neked tetszik."
    Na, én ezt nem érzem, látom sehol. Mindegyik készülék egy-kaptafa (notch v. lyuk, "dudor" kamera, nyújtott kijelző). Amit én keresnék, az egy kompakt készülék (150 x 70, vagy még inkább 140 x 70 mm befoglaló méreteken belül), 16:9-es képaránnyal, minőségi anyagokkal, közepes v. csúcs SoC-al. Ja, Android vonalon!

    (#30)
    "A gesztusvezérlésben mi a bullshit?"
    Szerintem erre senki nem írta, hogy az. A soklencsés kamerarendszer pl. már sokkal inkább. Ezt szvsz. kezdik kicsit túlzásba vinni. Illetve jó, legyen, mert sokaknak nincs rendes fényképezőjük. De, akinek van, annak is meg "kell" vennie, mert a jobb mobilokban már alap a 3+ lencse (ha kell, ha nem, ha használod, ha nem....)
    De, "bullshit" még a "vízesés" kijelző, és - igaz a fejlesztési költsége nulla, de - nagyon rossz iránynak tartam a lassan szabvánnyá váló 21:9-es, végletekig elnyújtott kijelzőt.

    Tessék! Termométerrel mutatkozott be a Honor Play 4 Pro
    Nyilván nem kell megvenni, csak félő, hogy a sok ötlettelen barom le fogja másolni, és mire kettőt pislantasz, már mindegyik készülékben alap lesz (mármint, hogy fizethetsz ezért is).
    A jack csatit mondjuk, amit pedig sokan használnának, és költsége nulla, kiveszik, mert kell a hely. Minek is? Egy hőmérőnek?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák