Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    válasz flashpointer #16 üzenetére

    Engem leöntött a hideg zuhany, hogy mi történt Abu-val, ha lehoz egy ilyet, szóval gyorsan rákattintottam a cikkre és megnéztem ki írta, és hamar megnyugodtam. :))

    (#14) Szaby59 - Akkor jócskán hibás a cikk, és így más baj nincs is a BIOS cserével (már ha bírja az órajelet, vagy ha szerkesztővel visszahúzzuk...), csak a cikk másik apró "szubjektív ferdítése", hogy nem fognak működni a DXVA lejátszásnál a képjavítókrontók, ami szerintem nem bug, hanem feature. :P

    Akkor már csak azt kéne tudni, hogy a régi revíziós GPU profitálhat-e az új energiagazdálkodási profilból (vagy akár ellenkezőleg). Bár engem az sem érint (úgyis fix, kézzel előre beállított órajelen ketyegnek a kártyáim).

    De egy darabig tuti nem próbálom ki már csak azért sem, mert nálam 17.1.2 óta minden driver-el lefagy a Win10 a Polaris kártyapaklis gépeken, az új ID-hez pedig új driver kell...

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák