Hirdetés

2019. július 17., szerda

(#1) #43960832

(törölt tag)

Szép lett...mint a hányadék. Maszk nélkül :DDD is szebbre lehet festeni egyszerű akrilfestékkel is. :(

(#2) Balika911

Balika911
(PH! nagyúr)

Milyen anyagból készült, alumíniumból? Azon gondolkodtam, ha valakit nem a show és a gányolás érdekel, hanem elég perverz és tényleg a rózsaszín tetszik neki (vagy bármilyen gyáritól eltérő szín), akkor lehet-e szinterezni ezt a burkolatrészt?

[ Szerkesztve ]

JBL Studio 220 hangdoboz eladó

(#3) blackrulz

blackrulz
(PH! nagyúr)

ügyes. ennyi erővel rákötözhette volna egy rakétára és kilőhette volna a sztratoszférába. akkor legalább nem ilyen méltatlan halált hal a gép...

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#4) JohnyBlue

JohnyBlue
(őstag)

Borzalmas mind a szín mind pedig a festés minősége. :W :O :(

A Topikgazdák Topikjában ki a Topikgazda? :D

(#5) orbano válasza Balika911 (#2) üzenetére

orbano
(PH! félisten)

ha alu, akkor elox, és megmarad a fémes textúra is... ez így elég igénytelen lett, szerintem inkább ciki volt ez a videó, mint érdekes, vagy meghökkentő.

A vér nem válik VAZZE!™

(#6) radi8tor

radi8tor
(MODERÁTOR)

Messze van még április 1-e. :W

⭐ https://wellbe.hu

(#7) Prison85

Prison85
(őstag)

Ez valami szörnyű. Ha a gép gazdája úgy dönt, hogy moddingolja a gépet, akkor legalább bízta volna olyan emberre a munkát, aki nem ilyen hányadék munkát végez. Talán vehetne egy új szemüveget a festőművészünk.

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#8) pisti

pisti
(őstag)

Szerintem meg elnézve az előző "munkáit" ez egész vállalható lett.

(#9) Duracellm...

Duracellm...
(PH! kedvence)

Ezt , itt, minek kellet? Úristen.

legközelebb 160Millás sportautót fessen át, ecsettel, bugyirózsaszínre, aztán mutassák a tulaj arcát is... :(((

(#10) Prison85 válasza Duracellm... (#9) üzenetére

Prison85
(őstag)

Azt a poént már ellőtték ;) [link]

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#11) macilaci78 válasza Prison85 (#10) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Ha a motorblokkot is átfújták, akár a slusszkulcsot is benne felejtheti! :W

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#12) waithEard

waithEard
(őstag)

És még ha sikerült volna... de a maszkolás nem lett jó. Szakadozott a festék széle, a végén a közelieknél tisztán látszik. Hokibot ez a gyerek aki csinálta. Egy kerti pottyantós lefestését sem bíznám rá! :D

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#13) banhammer

banhammer
(PH! kedvence)

Nekem tetszik.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) paperboy

paperboy
(senior tag)

Ja most néztem az árát a gépnek... :Y

(#15) Prison85 válasza macilaci78 (#11) üzenetére

Prison85
(őstag)

Ne mondd, hogy nem lett "édi" :DDD A kesztyűtartóban bizonyára van egy rózsaszínűre pimpelt Leica

[ Szerkesztve ]

(#16) Marseille199

Marseille199
(senior tag)

Hát, én azért többet vártam volna a Kaitól :DDDD

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#17) BotaN

BotaN
(senior tag)

Aki nem veszi a poént, az nézze meg a csatorna többi videóját.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#18) szurmais

szurmais
(kvázi-tag)

elég ronda lett gondolom ez volt a cél

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=szurmais

(#20) vinibali

vinibali
(PH! addikt)

csak nem azt vártátok, hogy porfújni fog ez a zavarbaejtően brit akcentusú ferdeszemú. talán még b*zi is :D

[ Szerkesztve ]

BIOS írás, helyreállítás, törlés, mentés! http://vinibali.x3.hu/bios.html

(#21) Marseille199 válasza vinibali (#20) üzenetére

Marseille199
(senior tag)

:C

Kai nagy figura, nézzétek a többi videójukat is. Nem csak ökörségekről vannak ökörködések :)

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.