Hird​et​é​s

2017. november 25., szombat

(#1) HUNNIA1920

HUNNIA1920
(őstag)

Már elnézést, nem kötekedésnek szánom, de ez mitől kompakt? :U
Ekkora DAP-ot még nem nagyon láttam, pedig pár darab már megfordult nálam.

Szerk.: talán a merevlemez nagyságú Fiio X5, ami nagyobb nála, legalábbis amiről én tudok.

[ Szerkesztve ]

"Nagy-Magyarország te sosem maradsz árva, mindig szívünkben élsz, szeretetbe zárva" - EF.

(#2) macilaci78 válasza HUNNIA1920 (#1) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Engem a formavilága riaszt el. Azon túl, hogy se pénzem, se igényem nincs rá. :D Határozott élek, sarkok határolják, ami egy téli kabátnál annyira nem gáz, de nyáron a nadrágzseb igencsak kopni fog. És ugye a vastagsága kis túlzással duplája egy mai telefonnak.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#3) DiamondBack

DiamondBack
(senior tag)

Véletlenül se az én világom, nem is értek hozzájuk, de ennyiért tényleg nem fér bele saját memória?

►Desk◄►i5,8GB,R9280 ◄►Lap◄► i5,8GB,R9M375 ◄►Galaxy S8+◄

(#4) *Ropi*

*Ropi*
(PH! félisten)

Véleményem szerint nem egy világmegváltó darab: a Shanling M1 mind méretében, mind árában kevesebb mint a fele (a tudásuk viszont kb. párban lehet). :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#5) troviko

troviko
(fanatikus tag)

Szerintem se nem szép, se nem kompakt, ellenben végre megfizethető, és nem fél- meg egy millió.
Nem mintha ennyit adnék érte, az S7 Edge-em elég jól szól egy jó fülessel. Biztos, hogy ez jobb az S7-nél, csak nem annyival, hogy ekkora többletköltséget is megérjen nekem.

Sony Fan, Samsung hater -> Samsung fan, Sony hater - Nem én változtam, a piac... - Most S7E, és rühellem...

(#6) nagyistv

nagyistv
(újonc)

Az Xduoo X10-es jobbnak tűnik, legalábbis ár/érték arányban...

(#7) cucka

cucka
(PH! addikt)

Ez a cucc miért ilyen borzasztó nagy és nehéz? Milyen alkatrész indokolja, hogy ennyivel vastagabb legyen egy mobiltelefonnál?

A másik, hogy a dizájn jó lenne, ha
1. Össze is lenne rakva rendesen. Az gyanús, ha már a promó fotókon se sikerültek tökéletesen az illesztések
2. Azok a gombok az elején kifejezetten csúnyák, olcsó hatásúak, tiszta kisipari hangulat
3. Abszolut nulla wow faktora van, az egész egy hasáb gombokkal, kb. ez az a forma, ami számitógépen renderelve néz csak ki jól

[ Szerkesztve ]

(#8) RareParrot

RareParrot
(fanatikus tag)

(#9) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Mennyit bír ez aksiról? Általában mind itt szokott megbukni, pár óra alatt lemerül, annyit meg a telefon is tud, ezért nem éri meg.

(#10) Massmurderer

Massmurderer
(senior tag)

Hát ez akkora mint egy tégla :DDD Zsebbe még a gatyámat is lehuzná ahogy nézem :DDD :DDD :DDD

(#11) Dr. Akula válasza Massmurderer (#10) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Semmi baj nincs a méretével, feltéve ha aksival van kitömve, nem levegővel.

(#12) xmaas

xmaas
(őstag)

Pont annyira kompakt hogy embert lehet agyonverni vele

(#13) troviko válasza xmaas (#12) üzenetére

troviko
(fanatikus tag)

Tehát valójában ez egy önvédelmi eszköz is, tehát ezért dupla felárat fog a gyártó felszámolni. :)

Sony Fan, Samsung hater -> Samsung fan, Sony hater - Nem én változtam, a piac... - Most S7E, és rühellem...

(#14) dabadab

dabadab
(Jómunkásember)

És akkor legyen már egy kis rinya a márkanévről is: az Acoustic Research komoly cég volt, voltak rendes technológiai újításaik, aztán csődbe mentek és most már csak pusztán magát a nevet vette meg egy cég és azt rakja rá random dolgokra.

DRM is theft

(#15) *Ropi* válasza troviko (#13) üzenetére

*Ropi*
(PH! félisten)

Majd sokkolóként reklámozzák - kérdés, hogy elektromosan működik vagy az árával terít le, esetleg azzal, ha fejbe dobsz vele valakit? :DDD

(#16) Tulku válasza dabadab (#14) üzenetére

Tulku
(PH! addikt)

Ez pontosan így van..nem szabad bedőlni a névnek...még hogy a 4,4-es jack aljzat jobb hangminőséget ad, meg manapság gombokkal operálni egy DAP esetén...kész bukás...és persze tárhely sincs benne...ugyan már... :(

(#17) Day 'n' Nite válasza Tulku (#16) üzenetére

Day 'n' Nite
(fanatikus tag)

A fizikai gomboknak szerintem lehet akár létjogosultsága. Ha mondjuk zsebben van és kesztyűs kézzel tovább tudom léptetni a következő számra, vagy hangerőt változtatni anélkül, hogy elő keljen kotorni, az jól jöhet. Bár ez a gomb elrendezés pont nem tűnik erre alkalmasnak.
A többivel egyet értek. Gondolom a 6,3-as jack még ennél is jobb hangminőséget produkál, és amekkora ez a dög, akár kettőt is rakhattak volna bele ;]

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#18) Lacok válasza Dr. Akula (#11) üzenetére

Lacok
(őstag)

Ha hinni lehet a honlapon lévő specifikációs táblázatnak ott 1700mAh-ás akkut ír ami nem túl acélos.

(#19) Dr. Akula válasza Lacok (#18) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Na azért tényleg felesleges ilyen vastagság.

(#20) x_424

x_424
(fanatikus tag)

Csúnya, nagy, de legalább drága. Ha ingyen adnák se kéne mondjuk, mert kb semmi értelme a mai világban.

(#21) Kopi31415 válasza Day 'n' Nite (#17) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Speciel én tekerhetö gombokat szeretnék egy ilyenen, oldalt, eltérö recézéssel, hogy érezzem a különbséget, szimmetrikusan elhelyezve mindegyiket duplán, programozható módon bal-jonn kézre, vagy szimmetrikusan. Nem nyomógombokat akarok.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#22) sz.balazs.95

sz.balazs.95
(PH! kedvence)

Hát ez valami brutál igénytelenül néz ki.
Ott a Fiio, Pioneer, Sony, amik most kapásból eszembe jutottak, és lényegesen szebb eszközöket raktak le, bár ennél nehezen tudnék elképzelni rondábbat.
Nyilván az elsődleges a zenei képesség, de azért ha már egy hordozható eszközről beszélünk, az se árt, ha kompakt, és nem takargatnivalóan ronda.

'Vidia killed the Radeon Star # A hal betöri az ablakot, az ablak kizárja a pingvint, a pingvin megeszi a halat

(#23) nubreed válasza x_424 (#20) üzenetére

nubreed
(PH! addikt)

Az, hogy neked nincs rá igényed az egy dolog. De ne jelentsünk már ki ilyeneket általánosságban, hogy semmi értelme a mai világban. Egy minőségi DAP -pal egy mobiltelefon sosem fogja felvenni a versenyt hangminőségben és egyebekben. És van az a réteg, akinek ez fontos.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#24) *Ropi* válasza Tulku (#16) üzenetére

*Ropi*
(PH! félisten)

Akár adhat jobb hangminőséget is: kifejezetten szimmetrikus csatlakozó.

Mondjuk a kép szerintem erősen kamugyanús, mert az igaz, hogy 5 pólusa van, viszont a forrasztási oldalra már csak 3 van kivezetve: ha jól tévedek rosszul Photosoppolták. :D

(#25) x_424 válasza nubreed (#23) üzenetére

x_424
(fanatikus tag)

Természetesen így van. A hangminőségre én is odafigyelek, csak hi-fi rendszeren hallgatom a zenéket inkább.

(#26) dabadab válasza *Ropi* (#24) üzenetére

dabadab
(Jómunkásember)

Mondjuk pont füleseknél a balanced átvitelnek sok értelme nincsen.

DRM is theft

(#27) *Ropi* válasza dabadab (#26) üzenetére

*Ropi*
(PH! félisten)

Ezért írtam, hogy "akár adhat jobb hangminőséget is", mert valóban kicsi az esélye, hogy ekkora jelszintnél bezavarjon valami, de ki tudja...Nem sokan akarnak a CERN gyűrűjében zenét (vagy Elektron karambolt) hallgatni. :DDD

(#28) papasoft80

papasoft80
(kvázi-tag)

Szerintem nem kommunikálták a legfontosabbat.
Azért csinálták ilyen rondán gagyira, hogy nyugodtan ott tudd hagyni a parton.
A kutya nem fog ellopni egy ilyen ocsmány cuccot, azt meg végképp nem gondolja, hogy százezerbe kerül. :D

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.