Hirdetés

2018. június 25., hétfő

(#1) HUNNIA1920

HUNNIA1920
(őstag)

Már elnézést, nem kötekedésnek szánom, de ez mitől kompakt? :U
Ekkora DAP-ot még nem nagyon láttam, pedig pár darab már megfordult nálam.

Szerk.: talán a merevlemez nagyságú Fiio X5, ami nagyobb nála, legalábbis amiről én tudok.

[ Szerkesztve ]

"Nagy-Magyarország te sosem maradsz árva, mindig szívünkben élsz, szeretetbe zárva" - EF.

(#2) macilaci78 válasza HUNNIA1920 (#1) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Engem a formavilága riaszt el. Azon túl, hogy se pénzem, se igényem nincs rá. :D Határozott élek, sarkok határolják, ami egy téli kabátnál annyira nem gáz, de nyáron a nadrágzseb igencsak kopni fog. És ugye a vastagsága kis túlzással duplája egy mai telefonnak.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#3) DiamondBack

DiamondBack
(senior tag)

Véletlenül se az én világom, nem is értek hozzájuk, de ennyiért tényleg nem fér bele saját memória?

--------------------------------------- ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ---------------------------------------

(#4) *Ropi*

*Ropi*
(PH! félisten)

Véleményem szerint nem egy világmegváltó darab: a Shanling M1 mind méretében, mind árában kevesebb mint a fele (a tudásuk viszont kb. párban lehet). :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#5) troviko

troviko
(senior tag)

Szerintem se nem szép, se nem kompakt, ellenben végre megfizethető, és nem fél- meg egy millió.
Nem mintha ennyit adnék érte, az S7 Edge-em elég jól szól egy jó fülessel. Biztos, hogy ez jobb az S7-nél, csak nem annyival, hogy ekkora többletköltséget is megérjen nekem.

Sony Fan, Samsung hater -> Samsung fan, Sony hater - Nem én változtam, a piac... - Most S7E, és rühellem...

(#6) nagyistv

nagyistv
(újonc)

Az Xduoo X10-es jobbnak tűnik, legalábbis ár/érték arányban...

(#7) cucka

cucka
(PH! addikt)

Ez a cucc miért ilyen borzasztó nagy és nehéz? Milyen alkatrész indokolja, hogy ennyivel vastagabb legyen egy mobiltelefonnál?

A másik, hogy a dizájn jó lenne, ha
1. Össze is lenne rakva rendesen. Az gyanús, ha már a promó fotókon se sikerültek tökéletesen az illesztések
2. Azok a gombok az elején kifejezetten csúnyák, olcsó hatásúak, tiszta kisipari hangulat
3. Abszolut nulla wow faktora van, az egész egy hasáb gombokkal, kb. ez az a forma, ami számitógépen renderelve néz csak ki jól

[ Szerkesztve ]

(#8) RareParrot

RareParrot
(senior tag)

(#9) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Mennyit bír ez aksiról? Általában mind itt szokott megbukni, pár óra alatt lemerül, annyit meg a telefon is tud, ezért nem éri meg.

(#10) Massmurderer

Massmurderer
(senior tag)

Hát ez akkora mint egy tégla :DDD Zsebbe még a gatyámat is lehuzná ahogy nézem :DDD :DDD :DDD

(#11) Dr. Akula válasza Massmurderer (#10) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Semmi baj nincs a méretével, feltéve ha aksival van kitömve, nem levegővel.

(#12) xmaas

xmaas
(őstag)

Pont annyira kompakt hogy embert lehet agyonverni vele

(#13) troviko válasza xmaas (#12) üzenetére

troviko
(senior tag)

Tehát valójában ez egy önvédelmi eszköz is, tehát ezért dupla felárat fog a gyártó felszámolni. :)

Sony Fan, Samsung hater -> Samsung fan, Sony hater - Nem én változtam, a piac... - Most S7E, és rühellem...

(#14) dabadab

dabadab
(Jómunkásember)

És akkor legyen már egy kis rinya a márkanévről is: az Acoustic Research komoly cég volt, voltak rendes technológiai újításaik, aztán csődbe mentek és most már csak pusztán magát a nevet vette meg egy cég és azt rakja rá random dolgokra.

DRM is theft

(#15) *Ropi* válasza troviko (#13) üzenetére

*Ropi*
(PH! félisten)

Majd sokkolóként reklámozzák - kérdés, hogy elektromosan működik vagy az árával terít le, esetleg azzal, ha fejbe dobsz vele valakit? :DDD

(#16) Tulku válasza dabadab (#14) üzenetére

Tulku
(PH! addikt)

Ez pontosan így van..nem szabad bedőlni a névnek...még hogy a 4,4-es jack aljzat jobb hangminőséget ad, meg manapság gombokkal operálni egy DAP esetén...kész bukás...és persze tárhely sincs benne...ugyan már... :(

(#17) Day 'n' Nite válasza Tulku (#16) üzenetére

Day 'n' Nite
(fanatikus tag)

A fizikai gomboknak szerintem lehet akár létjogosultsága. Ha mondjuk zsebben van és kesztyűs kézzel tovább tudom léptetni a következő számra, vagy hangerőt változtatni anélkül, hogy elő keljen kotorni, az jól jöhet. Bár ez a gomb elrendezés pont nem tűnik erre alkalmasnak.
A többivel egyet értek. Gondolom a 6,3-as jack még ennél is jobb hangminőséget produkál, és amekkora ez a dög, akár kettőt is rakhattak volna bele ;]

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#18) Lacok válasza Dr. Akula (#11) üzenetére

Lacok
(őstag)

Ha hinni lehet a honlapon lévő specifikációs táblázatnak ott 1700mAh-ás akkut ír ami nem túl acélos.

(#19) Dr. Akula válasza Lacok (#18) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Na azért tényleg felesleges ilyen vastagság.

(#20) x_424

x_424
(fanatikus tag)

Csúnya, nagy, de legalább drága. Ha ingyen adnák se kéne mondjuk, mert kb semmi értelme a mai világban.

(#21) Kopi31415 válasza Day 'n' Nite (#17) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Speciel én tekerhetö gombokat szeretnék egy ilyenen, oldalt, eltérö recézéssel, hogy érezzem a különbséget, szimmetrikusan elhelyezve mindegyiket duplán, programozható módon bal-jonn kézre, vagy szimmetrikusan. Nem nyomógombokat akarok.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#22) sz.balazs.95

sz.balazs.95
(PH! kedvence)

Hát ez valami brutál igénytelenül néz ki.
Ott a Fiio, Pioneer, Sony, amik most kapásból eszembe jutottak, és lényegesen szebb eszközöket raktak le, bár ennél nehezen tudnék elképzelni rondábbat.
Nyilván az elsődleges a zenei képesség, de azért ha már egy hordozható eszközről beszélünk, az se árt, ha kompakt, és nem takargatnivalóan ronda.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#23) nubreed válasza x_424 (#20) üzenetére

nubreed
(PH! addikt)

Az, hogy neked nincs rá igényed az egy dolog. De ne jelentsünk már ki ilyeneket általánosságban, hogy semmi értelme a mai világban. Egy minőségi DAP -pal egy mobiltelefon sosem fogja felvenni a versenyt hangminőségben és egyebekben. És van az a réteg, akinek ez fontos.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#24) *Ropi* válasza Tulku (#16) üzenetére

*Ropi*
(PH! félisten)

Akár adhat jobb hangminőséget is: kifejezetten szimmetrikus csatlakozó.

Mondjuk a kép szerintem erősen kamugyanús, mert az igaz, hogy 5 pólusa van, viszont a forrasztási oldalra már csak 3 van kivezetve: ha jól tévedek rosszul Photosoppolták. :D

(#25) x_424 válasza nubreed (#23) üzenetére

x_424
(fanatikus tag)

Természetesen így van. A hangminőségre én is odafigyelek, csak hi-fi rendszeren hallgatom a zenéket inkább.

(#26) dabadab válasza *Ropi* (#24) üzenetére

dabadab
(Jómunkásember)

Mondjuk pont füleseknél a balanced átvitelnek sok értelme nincsen.

DRM is theft

(#27) *Ropi* válasza dabadab (#26) üzenetére

*Ropi*
(PH! félisten)

Ezért írtam, hogy "akár adhat jobb hangminőséget is", mert valóban kicsi az esélye, hogy ekkora jelszintnél bezavarjon valami, de ki tudja...Nem sokan akarnak a CERN gyűrűjében zenét (vagy Elektron karambolt) hallgatni. :DDD

(#28) papasoft80

papasoft80
(kvázi-tag)

Szerintem nem kommunikálták a legfontosabbat.
Azért csinálták ilyen rondán gagyira, hogy nyugodtan ott tudd hagyni a parton.
A kutya nem fog ellopni egy ilyen ocsmány cuccot, azt meg végképp nem gondolja, hogy százezerbe kerül. :D

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.