Hirdetés

2017. július 23., vasárnap

(#1) Fecogame

Fecogame
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Izgalmasan hangzik :) Gyanítom, hogy asztali Ryzen lesz a gépben.

Wi-Fi antennák, raktárról! 16dBi / 38cm --> http://goo.gl/D29Wz

(#2) Cingáriusz

Cingáriusz
(senior tag)

Kacérkodom egy combosabb noti beszerzésével, de amivel már elégedett lennék (i5-7xxxHQ, 8gb, 1050ti), azokba 300ezernél van a beugró.

Nagyon jó lenne valami erős Ryzen-es noti 200 környékén! :DDD

(#3) kromatika válasza Fecogame (#1) üzenetére

kromatika
(PH! kedvence)

Izgi :DD

(#4) Whysperer válasza Cingáriusz (#2) üzenetére

Whysperer
(PH! addikt)

Fuu ne is mond eladom az asztali tmeg az i3-as laposomat ,he ez tényleg üt!!

" vagyok aki vagyok,mert kell egy ilyen is! " Zalaman Z11 Plus/Giga 990XA-UD3/AMD FX 8350/scythe ninja 3 rev. b/EVGA 550w GS/ OCZ agility 3 120Gb/8GB(2x4GB) Corsair Vengeance 1866/ Gigabyte GTX1060 6GB WF2OC/ ASUS XONAR DG/ Céges: i7 4790k - ASUS z97-P - ASUS GTX 760 4GB- HyperX 4x8GB FURY

(#5) noPublicFG

noPublicFG
(senior tag)

Kíváncsian várom!

plus ça change, plus c'est la même chose

(#6) jedis

jedis
(senior tag)

Ez már a Ryzen+Vega APU Duo lesz ? Vagy csak valami 4/8-as ( netán 6/12-es ) 35Watt-os Ryzen, egy GTX1080-assal ???? :U

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#7) opr válasza jedis (#6) üzenetére

opr
(őstag)

Szerintem egyik se, en konkretan arra tippelek, hogy siman belerakjak valamelyik jelenleg is elerheto asztali Ryzent es kesz. Tippre valamelyik r5-oset, r7 eleg huzos lenne laposban, dehat lattunk mar fuben nyuszit, ugye. :)

szerk: ugy ertem, hogy egy mar letezo ROG lapos konfigba, gtx 1050/1060/1080 melle.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D

(#8) Alg válasza Cingáriusz (#2) üzenetére

Alg
(PH! kedvence)

Ahha.... az ASUS ROG-ok pont ilyenek szoktak lenni ;]

500at tippelek.

"I love not man the less, but Nature more"

(#9) Whysperer válasza opr (#7) üzenetére

Whysperer
(PH! addikt)

Én már egy ryzen+ 570-nek is örülnék

" vagyok aki vagyok,mert kell egy ilyen is! " Zalaman Z11 Plus/Giga 990XA-UD3/AMD FX 8350/scythe ninja 3 rev. b/EVGA 550w GS/ OCZ agility 3 120Gb/8GB(2x4GB) Corsair Vengeance 1866/ Gigabyte GTX1060 6GB WF2OC/ ASUS XONAR DG/ Céges: i7 4790k - ASUS z97-P - ASUS GTX 760 4GB- HyperX 4x8GB FURY

(#10) Meteorhead

Meteorhead
(fanatikus tag)

Ryzen + GTX erősen face palm szagú volna. Summit Ridge + Polaris dGPU, esetleg Raven Ridge + Vega dGPU.

Bár nincsenek illúzióim, hogy ez épp olyan lesz, mint az Alienware 15, amiből volt Polaris verzió, csak éppen megvenni nem lehetett, vagy a Samsung Odyssey 15, vagy a Lenovo Legion Y520... ne legyen igazam, de szerintem értelmes AMD konfigot senki sem fog összerakni.

(#11) kretenallat válasza Meteorhead (#10) üzenetére

kretenallat
(senior tag)

meglátjuk, sajnos tartok tőle, hogy igazad van. reménykedni lehet max, hogy a ryzennek meg a vegának sikerült akkora port kavarnia, hogy elérhető legyen notebookban is, mert ezen a piacon is szükség lenne az árversenyre, függetlenül attól, hogy ki melyik céget preferálja.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#12) LeslieGasp válasza Alg (#8) üzenetére

LeslieGasp
(tag)

Pontosan, amíg odakint egy ezer dolcsis noti budgetnek számít, mire bejut ide lesz 400k alul. Ráadásul sokszor nem is minden konfigba jön. Tho őrülnék ha kicsit lehúzná az árat a ryzen, de lehet hogy a laptop piacra nem lesz akkora hatással.

(#13) Pr3ciSioN

Pr3ciSioN
(fanatikus tag)

Ha kék lenne a videó akkor Spielberg megvette volna az Avatar 2 előzetesének :DD

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#14) awexco

awexco
(tag)

Elég durva videó :D
lényegében semmit nem mutattak benne :D

Most akkor a zöldek narancsosak lettek ? Vega se pirosba tündökölt .

(#15) KillHates

KillHates
(PH! nagyúr)

Nyöhöhöhő..... :O Vége a drágaszágomnak, végre ( :O ) elhagyta az RS multikontrollert az AMD.
Remélem a CPU nem BGA lesz, hanem PPGA marad és akkor tényleg az örökkévalóság meg 3 nap!

Telefonszámom: O6-7O/33-99-33-9 ott gyorsabb és egyszerűbb

(#16) XuChi válasza Cingáriusz (#2) üzenetére

XuChi
(őstag)

......biliből vedd ki a kezed ;)

ROG tehàt 250k+ az induló àr.

(#24) ribizly

ribizly
(őstag)

Mindennapi AMD hírünket ad meg nekünk... :DDD
Nem lesz itt gond. AMD most szépen betámad minden fronton és meglátjuk melyik jön be. Ha szerencsénk van, akkor mindegyik és elindul a számunkra előnyös verseny. Ha viszont bebukják... :U

A WORD elszáll, az írás megmarad...

(#25) Cingáriusz válasza Alg (#8) üzenetére

Cingáriusz
(senior tag)

Nem mondtam, hogy csak Asus Rog-ban érdekel Ryzen-es noti. ;) :U

(#26) stratova válasza ribizly (#24) üzenetére

stratova
(PH! kedvence)

Summitot teljesen felesleges lenne, Asus nem clevo. Tippre Raven Ridge (sajnos BGA tokozással) + ha mázlink lesz nem RX 570, hanem Vega (kétlem), bár abból Vega 11 illene notiba.

KaBOOM? Yes Rico... KaBOOM!

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.