Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz Lovi24 #28 üzenetére

    Jó készülék lett a hiányosságokkal együtt is. Normál használatnál nem gond a 4gb ram, de ha egyszerre megy a Shadowgun Legends és a Need for Speed, akkor mellette már újratöltheti az operát. Szóval nem heavy gamer usereknek lett kitalálva.
    - A mindennapi sebességérzet jó, majdnem hozza a 6gb ramos sd835-ös Force szintjét.
    - Az aksi nagyon jó - a Z Play óta hiányolom ezt az üzemidőt.
    - Kijelző jó minőségű amoled panel - pwm-re érzékeny vagyok, így az S8, Mi 8, OP 6T itt buktak el számomra.
    - Kamera szerintem jó, tetszik a 3xoros zoom. Szerintem jók a végeredmények is és már találtam olyan gcam portot, ami kezeli a széles látószögű lencsét is, de a tele lencsére az 5 megapixeles mélység érzékelőst dobja be :D
    - Ujjlenyomat-olvasó: lassabb, mint a fizikai, viszont jó a megbízhatósága, 10-ből 8-9xer oldja a képernyőt.

    Szerintem még most se mertek kockáztatni ezzel a modellel sem és több helyen spóroltak is, pl.:
    - Mostanában a frissítésekkel gondok voltak február és július között, de mintha ez rendeződne. Itt nincs android one, nincs ígéret a hivatalos oldalon, hogy lesz-e havi frissítés, os frissítés. Kevesebb erőforrás, olcsóbb életciklus - spórolhatnak itt is.
    - IP52 a védettség, de meglepő módon a sim tálcán ott van egy gumirozás, mint az ip68-as X4-nél is. Hogy ez is ip68 akart lenni és nem fizették ki, vagy csak ilyen sim tálca esett le a gyártósorról?
    - Hátul Gorilla Glass 3 elől Panda Glass - ez is spórolás.
    - 4gb ram 6 helyett szintén spórolás.
    - gyors töltés - 18 watt max, de a G7 Plusnál 27wattos turbopower van. 2 óra körül feltölti épp 0-ról 100 százalékra a gyári töltő, de ez lehetett volna 1,5 óra is, ha belerakják a drágább technológiát és a dobozban nem a megszokott 15 wattos töltő van. Mondjuk ez lehet előny is, mert kevésbé melegedik a készülék és az aksinak ez jó lehet hosszú távon.
    - a keret, a kijelző, a sim tálca, a hangszóró elrendezés ugyanaz, mint a Z4 (play) - nél.

    Számomra ez a készülék megfelel, de csak azért mert 150-nél többet nem adok új telefonra és miután végig próbáltam egy rakat másik telefont a megszokott moto display és egyéb moto szoftveres cuccok miatt maradtam itt. Amúgy Pixelre váltottam volna, de a dual sim csak a 3a modelleknél van és hátlapi ujjlenyomat olvasó nekem nem praktikus.

    "ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Új hozzászólás Aktív témák