Hirdetés

2018. december 14., péntek

(#1) TeeBee73

TeeBee73
(őstag)

..."numerikus gombok helyére áttolt – opcionálisan azok szerepét is betölteni képes – tapipad"...
Ez mekkora újítás!!!
Igaz, a 4 éves Rapoo E9080-omon is ez van, dehát, na! :W

"Szépnek, szép vagy." - mondta a Kisherceg. "Ringdingding-digingigerining" - mondta a róka.

(#2) Sinesol

Sinesol
(PH! addikt)

Azt a széket elfogadnám, kíváncsi vagyok mennyibe kerül majd.

(#3) tibaimp

tibaimp
(őstag)

Nem normálisak, komolyan....jó értelemben.
A szék lesz 10000$ tuti, mondjuk a lapos is, lesz benne gondolom 2 db 2080-as...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) pulutodurumo

pulutodurumo
(őstag)

Az az ülőalkamatosság két gondolatot ébreszt.
Egy: Mr. Garrison találmánya AZ
Kettő: ha tudna reagálni egy szimulátor játékra, az lenne csak igazán betyár.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#5) ttt válasza pulutodurumo (#4) üzenetére

ttt
(fanatikus tag)

Kb. akkor lenne értelme, addig csak csicsa.

Mecool KIII Pro (S912) / Mecool KI Pro (S905)

(#6) atok666 válasza TeeBee73 (#1) üzenetére

atok666
(őstag)

? Hol irjak, h ez az o ujitasuk/talalmanyuk?

Atok

[ Szerkesztve ]

(#7) imibogyo válasza pulutodurumo (#4) üzenetére

imibogyo
(PH! kedvence)

Az sem mai koncepció már egyébként, csak leporolták/átdolgozták az "Emperor"-t. Itt pl. egy 2013-as cikk erről a "nagyon hasonló" székről, de nekem valamiért úgy rémlik, hogy már 2009-2010 környékén is találkoztam vele... :B

(#3) tibaimp: Az Emperor olyan 22.000$ környéke volt anno (olcsóbb dollár mellett), az egyszerűbbek ma, olyan ~6.000$-ba kerülnek, szóval hát igen... A 10.000$ szerintem is kb. a minimum... :K

[ Szerkesztve ]

(#8) hyperspace

hyperspace
(őstag)

Az ilyen székekről nekem mindig a WALL-E jut eszembe.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#9) Jesus_Shaves válasza imibogyo (#7) üzenetére

Jesus_Shaves
(kvázi-tag)

RGB ledes, szóval minimum 15K dolcsi lesz az :DD Meg haladhatnának a korral, lehetne Alexa (vagy bármely más asszisztens) támogatás, és akkor hanggal is vezérelhetnéd! Vagy szemkövetés, hogy optimálisan beállítsa a monitorokat, stb.
Egyébként csak nekem volt az az első gondolatom, hogy hová teszem a sörömet ilyen dőlésszög mellett? :D

(#10) zsolt501 válasza imibogyo (#7) üzenetére

zsolt501
(PH! nagyúr)

Nézd meg a Mátrix című filmet, már ott is lehet ilyet látni, pedig az sem egy mai film.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#11) Tomkaa

Tomkaa
(tag)

ezt a nevetséges formatervet elfelejthetnék már....nem kell 2 centis aluházba pakolni a cuccot nem arról van szó, de ez a predator sorozat valami vicc ahogy kinéz

(#12) Segal

Segal
(PH! addikt)

Olyan is régóta van ami szimulátorhoz van...
[link]

(#13) tibaimp válasza imibogyo (#7) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Köszi az infót! Na nem azért mert venni akarok, de jó tudni :)
És biztos van olyan réteg, aki meg is veszi...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#14) imibogyo válasza Jesus_Shaves (#9) üzenetére

imibogyo
(PH! kedvence)

Tényleg és az amúgy is ad vagy +20% fps-t, tehát lesz is aki kifizeti... Amúgy a koncepció tetszik, csak mondjuk én készítenék inkább egyet magamnak...

(#10) zsolt501: pláne... Bár én itt a boltban is megvásárolhatókra gondoltam. De az alapötletben is biztos voltam, hogy nem mai csirke, de nem jutott volna eszembe a Matrix. :B

Ezt meg csak úgy érdekességnek, hogy már az Emperor is mennyire testreszabható volt...

(#13) tibaimp: azért ha mégis vennél rendelj nekem is egyet...
A postaköltségbe még talán be tudnék szállni. :D

(#15) ribizly

ribizly
(PH! kedvence)

Az Acer az utóbbi 10 évben nagyonb is odatette magát és úgy látszik komoly terveik vannak. Nekem először a TimelineX-el hívták fel magukra a figyelmet, de azóta a gaming monitorok, és laptopok terén nem látok igazi ellenfelet. Periféria oldalon kéne még kicsit elrugaszkodniuk, de ami késik, az... :U

|•| A WORD elszáll, az írás megmarad |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#16) KFORboy

KFORboy
(fanatikus tag)

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.