Hirdetés

2017. január 22., vasárnap

(#1) Vikthor

Vikthor
(PH! kedvence)

gondolom nincs 100%-os kedvezmény a Nikon termékekre ennek örömére... :D

~ B & B | Suomi Finland Perkele ~

(#2) Anubis_9 válasza Vikthor (#1) üzenetére

Anubis_9
(őstag)

Számból vetted ki a szót! :DDD

A kevesebb több...

(#3) Snoop-y válasza Vikthor (#1) üzenetére

Snoop-y
(PH! addikt)

Sajnos nincs :D

En a felevel is beernem :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#4) Tomcat

Tomcat
(őstag)

Boldog születésnapot és még legalább ugyanennyit kívánok a kedvenc DSLR gyártómnak! Egy ünnepi leárazásos akciót én is tudnék tőlük díjazni. :)

Tomcat

(#5) sityak válasza Vikthor (#1) üzenetére

sityak
(tag)

áremeléssel ünneplik

http://legipanorama.hu

(#6) Vikthor válasza sityak (#5) üzenetére

Vikthor
(PH! kedvence)

jó sok évet ünnepelnek akkor folyamatosan... :(((

(#7) Viktor677

Viktor677
(újonc)

Boldog születésnapot! :R

(#8) SunMount3r

SunMount3r
(PH! addikt)

Engem az L25-el meggyőzött a Nikon, hogy hobbí célból semmi értelme nincs ilyen "olcsó" fényképezőgépet venni (tőlük), inkább spóroljon az ember egy 40K-s okostelóra, mert még az is jobb képet csinál... :(( :(

[ Szerkesztve ]

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#9) Anubis_9 válasza SunMount3r (#8) üzenetére

Anubis_9
(őstag)

Talán egyetlen dologban jobb egy 15-20.000-es fényképezőgép, mint egy okostelefon, az pedig a vaku. Egy telóval sosem fogsz tudni akkorát vakuzni.

A kevesebb több...

(#10) Vikthor válasza Anubis_9 (#9) üzenetére

Vikthor
(PH! kedvence)

leszámítva a Nokia Pureview 808-at ugye, kár, hogy egy droid sem készít ehhez hasonlót, ami legalábba közelébe érne...

(#11) Sz.Péter

Sz.Péter
(tag)

Hurrá.:)

(#12) SunMount3r válasza Anubis_9 (#9) üzenetére

SunMount3r
(PH! addikt)

Az lehet, de ha még vakuval is kb. minden beltéri kép kb. negyede sikerül csak élesre, elgondolkodik az ember, hogy a teló még gyengébb vakuval is többet érne... Ramaty szofvter, ramaty rezgés és bemozdulás kompenzáció, ramaty autó élesítés és a "leto@om" support, amiért még egy nyavalyás fw frissítést sem tudtak kiadni rá. Köszi Nikon, kiestél...

[ Szerkesztve ]

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#13) Anubis_9 válasza SunMount3r (#12) üzenetére

Anubis_9
(őstag)

Többi gyártó se más: 2011-ben megvettem az akkor EISA díjas Sony kompaktját, amiről ódákat zengtek. Nem is emlékszem az árára, de bőven 50.000 felett volt. Nyáron, napsütésban fotóztam a kiskutyákat, automata módban, közelrő, nem méterekről. A képek 75%-a homályos, életlen, bemozdult. :((( Nagyon hamar eladtam. Érdekes, a D3200-vel sosem volt ilyen probléma...

[ Szerkesztve ]

A kevesebb több...

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.