Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

(#1) Probber

Probber
(őstag)

Antec-ék ezt egy ügyes talp és leszorítókombinációval nem tudták volna megoldani egy kalap alatt :F

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#2) Silentfrog

Silentfrog
(veterán)

Ha a Sharkoon Silent Eagle nem müködik rendesen akkor csak megcsapom egy golfütővel és már repül is. :DDD

(#3) zsigus

zsigus
(őstag)

Nem néz ki rosszul ez a Sharkoon venti az adatok alapján, de azért picit kételkedem abban, hogy a 12,4 dB az tényleg valós adat-e.
Bár a 800rpm tényleg nem valami gyors, és a légszállítása is jónak tűnik, de odatenném azért egy Swif2-öhöz.

A Tt is ennyit ír a ventijeire de sztem a valós adat több mint a kétszerese. :U

(#4) TeeBee73 válasza zsigus (#3) üzenetére

TeeBee73
(őstag)

Nekem egy 12 cm-es, Silent Eagle 1000 volt tőlük, és tényleg nagyon halk. :K

"Szépnek, szép vagy." - mondta a Kisherceg. "Ringdingding-digingigerining" - mondta a róka.

(#5) Duracellm...

Duracellm...
(veterán)

A mostani Silent Eagle-nek sokkal nagyobb a motorzaja mint 3-4 évvel ezelőttinek nem tudom mit csinálnak vele de ez egy nagyon-nagyon jó venti volt :( :R

Antec:
szépen néz ki, de ahova rakták a második réteg heat pipe-ot (távol a cpu tetejétől)
ott nem sok értelme van.

(#6) zsirfecske válasza zsigus (#3) üzenetére

zsirfecske
(addikt)

14 centin azért nagyot javul a légszállítás azonos fordulaton.

(#7) Janby

Janby
(tag)

Az a Silent Eagle érdekes.Tesztelném...Majd az árára leszek kiváncsi, meg, hogy hol lehet beszerezni.

[ Szerkesztve ]

I AM:D

(#8) Srodney

Srodney
(senior tag)

az első szokványos hűtő a silent eagle meg már rég meg van,újítást nem látok rajta... :U

(#9) zsigus válasza zsirfecske (#6) üzenetére

zsigus
(őstag)

A Swif2-nek én az 1200 fordulatos változatához mérném legszívesebben, a Silent Edge 2cm-el nagyobb ugyanakkor a Swif2 gyorsabban forog, a légszállításuk nagyjából ugyanaz.
Leginkább a hangjukra lennék kíváncsi mert a Swif-eket már amióta léteznek mindíg a leghalkabbak között tartják számon.
És persze az árára nagyon kíváncsi leszek. A Swif sem olcsó, gondolom ez sem lesz az.

[ Szerkesztve ]

(#10) Sicilian

Sicilian
(addikt)

Külsőre nem tetszik :(

nothing is true everything is permitted..

(#11) x6radio

x6radio
(tag)

Tetszetős darabok

Mert ő hájdzs!! - By Obi Ván Bácsi

(#12) mczuzlak

mczuzlak
(tag)

Ezek a paraméterek már-már túl jónak tűnnek.
Ennyire nem lehet halk ilyen légszállítás mellett.

(#13) Duracellm... válasza mczuzlak (#12) üzenetére

Duracellm...
(veterán)

az áramlási zaj -a kis gödröknek köszönhetően- egy sokkal szélesebb frekvenciasávban oszloik el, ezért tud ilyen halk lenni...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.