Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz Chaser #49 üzenetére

    a Honda is már mindenre ráírja hogy Type-R, a BMW is az M-Powerrel vakít.. Azért veszünk Subarut, Peugeot-t, Citroent mert ralli VB-t nyernek vele, vagy azért motorozunk Ducatival, mert minden filmben látjuk milyen menő... Pedig a versenygépeknek semmi köze a szériagyártáshoz, a régi sportautókból semmi nincs már az új és komfortos, sportosnak nevezett autókból...

    A ThinkPad egy brand, fejlődik, alakul, változik, ezt kéne már felfogni. Nem Neked készül, és persze hogy nem lehet 20 éven át olyan terméket gyártani ami mindig ugyanannak a rétegnek fog tetszeni. A cél mindig az hogy egyre több embernek tetsszen. Jön 1 millió új vevő, és lemorzsolódik 100000? És? Ezt hívják sikerességnek. Romlik a minőség? És mit zavar ez téged? Ne vedd. Örülj neki hogy régen jó volt és mondjuk neked jutott belőle 1-1 példány...

    Nekem t420si gépem van, tökéletes számomra. Akkor már halott volt sok fórumozó szerint a TP, amikor vettem, mert mi az hogy nincs teljes RollCage, 16:9 a képarány és a hatos blokk 5-ös lett? Hát kit érdekel, nekem egyik sem létszükség. Biztos béna vagyok és nem értek hozzá, nekem a T60 idejében csak nagy és nehéz ThinkPadek léteztek, sosem kellett volna. Az X300 volt az első igazi notebook számomra.
    Órákig lehetne erről vitázni...

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Új hozzászólás Aktív témák