Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Szoszo94 #7 üzenetére

    Túlságosan lesarkítod a dolgokat. -> Lehet, nem is mondtam, hogy nem.

    Az egyébként nemérdem, hogy egyszerre egy dologra tudsz koncentrálni -> Nyilvánvaló, hogy nem érdem, de nem is hátrány. Természetesen én is csinálok párhuzamosan bizonyos dolgokat, de ezek nem bírnak olyan jelentőséggel, hogy "baj", hiányosság legyen belőle.

    Az pedig, hogy a férfiak csak egy dologra tudnak, nettó hülyeség. -> Szerintem meg nem egészen. Ha deszkát gyalulsz, nem azon agyalsz közben, hogy ki nyeri az esti focimeccset, különben pár ujjad bánja. Szex közben nem gondolsz arra, hogy a húgodnak sikerült-e a nyelvvizsgája, mert a párod tuti kiszúrja és akkor bachatod... Vezetés közben nem gondolsz arra, hogy a tegnap nézett sorozatnak mi lesz a folytatása, mert annak csattanás lesz a vége, nem kell ehhez mobilozni közben. Ilyen és ennél cifrább dolgokra csak nők képesek és hagyjuk meg nekik ezt a kiváltságot.

    Egyébként az aláírásomban szereplő egyik idézetet hoznám fel a saját jellemzésemre, lásd: "Egy Seduxen-en élő csiga vagyok." Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy kapkodásból, túlzott figyelem megosztásból még nem született semmi jó. Még a budin sem. ;]
    A slozis témánál maradva igazából nem tudom elképzelni, hogy lehet a trónon figyelmesen olvasni, miközben megfeszülsz a reggeli siker érdekében. Pláne közben kávét inni! Elég beteg...

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák