Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    nézegettem ezeket az okosorákat, de mindig valami kimarad azokbol a funkciokbol ami miatt nem vettem még.
    a GT2 közel állt hozzá, gondoltam, hogy ez a frissitett verzió majd talán megfelelö lesz, de a cikk olvasása nem gyözött meg.
    A pulzusmérő pontatlansága az edzések nem exportálhatoak NFC hiánya. nincs hangjelzés. és nem ébreszt rezgéssel

    Arról jó lenne pontos infó, hogy a zenét akkor tudja e telefon nélkül lejátszani vagy sem, mert a cikben azt irták igen ,de a hivatalos leirásban a megjegyzések között ez áll:

    "Csak MP3 és LC-AAC formátumok támogatottak a WATCH készülék helyi lejátszásához. A zenelejátszáshoz csatlakoztatni kell egy Android telefont és legalább 2 GB tárhely szükséges hozzá. A zene hallgatásához Bluetooth fülhallgatóra van szükség."

    Tehát most kell a telefon vagy nem?

    Azt nem értem, hogy hogyan terveznek okosórákat, ha olyan hasznos funkciok hiányoznak vagy nem mukodnek ugy ahogy a való életbe használná a felhasználó.
    ÉS nem hinném, hogy egyéni izlések miatt hiányolja valaki azokat a dolgokat,m ert már több generáció ota kimaradnak belöle ilyen dolgok vagy nem egyszerre jelenik meg .

Új hozzászólás Aktív témák